Reklama

Kolumny wojskowe przejadą przez Wielkopolskę. Jest apel o niepublikowanie zdjęć

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: B. Nawrocki (jarocinska.pl)

Kolumny wojskowe przejadą przez Wielkopolskę. Jest apel o niepublikowanie zdjęć - Zdjęcie główne

Rok 2016 | foto B. Nawrocki (jarocinska.pl)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od 1 maja, na drogach niemal całego kraju, zaplanowano przejazd kolumn pojazdów wojskowych. Będą one zmierzać na ćwiczenia. Przejadą przez województwa: zachodniopomorskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie, lubelskie czy warmińsko-mazurskiego.

Pojazdy wojskowe będzie można spotkać na autostradach, drogach ekspresowych oraz drogach krajowych już od niedzieli (1.05.2022). Najczęściej będą się poruszać w godzinach nocnych, aby ich przejazd w minimalnym powodował utrudnienia w ruchu. Jednak - jak informują wojskowi - niektóre przejazdy będą odbywać się w ciągu dnia, a nawet w godzinach szczytów natężenia ruchu.

W związku ze wzmożonym ruchem pojazdów militarnych, wojsko wystosowało apel.

Prosimy nie publikujcie informacji i zdjęć obrazujących ruchy wojsk i ich lokalizację, dat i godzin przejazdów kolumn wojskowych danych dotyczących wylotów i lądowań wojskowych statków powietrznych. Bądźmy świadomi zagrożeń! Każde nieprzemyślane działanie w sieci, publikowanie zdjęć przedstawiających ważne wojskowe obiekty, instalacje, urządzenia może mieć negatywne konsekwencje dla systemu bezpieczeństwa i obronności - czytamy w komunikacie Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych.

Artykuł pochodzi z portalu rawicz24.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE