Reklama

Kocie łby wystawione na przetarg. Gmina Gostyń chce się pozbyć bruku

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: fotomontaż Z. Pacanowski

Kocie łby wystawione na przetarg. Gmina Gostyń chce się pozbyć bruku - Zdjęcie główne

foto fotomontaż Z. Pacanowski

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gmina Gostyń wystawiła na sprzedaż 250 ton bruku - kamienia łupanego. Taki przetarg nie zdarza się często. Czego tak naprawdę gmina chce się pozbyć?

Materiał wystawiony na sprzedaż to tzw. kocie łby (bruk, kamienie), który został pozyskany m.in. w trakcie przebudowy ulicy Krótkiej, Łaziennej i Kaczej w Gostyniu. Bruk został wyceniony przez rzeczoznawcę, który ustalił, że cena wywoławcza bruku będzie wynosić 45 tys. zł netto. 

- Materiały budowlane są rzadko sprzedawane przez urząd. Ostatni podobny przetarg był przeprowadzony kilka lat temu i został rozstrzygnięty pozytywnie - mówi Przemysław Przybył, naczelnik Wydziału Rozwoju i Gospodarowania Mieniem Gminy Urzędu Miejskiego w Gostyniu

Przetarg, którego przedimotem będzie bruk z Gostynia zaplanowano na czwartek, 19 maja 2022 roku. Osoby zainteresowane muszą wpłacić wadium do wtorku - 17 maja.

- W przetargu może wziąć udział każdy, kto jest zainteresowany kupnem kamienia - zachęca naczelnik Przybył.

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest złożenie pisemnej oferty wraz z potwierdzeniem wpłaty wadium. Ofertę należy umieścić w zabezpieczonej kopercie opisanej: ”Oferta na sprzedaż kamienia łupanego - bruku”. Najpóźniej do godz. 9.00 w dniu przetargu dokumenty powinny znaleźć się w Wydziale Rozwoju i Gospodarowania Mieniem Gminy Urzędu Miejskiego w Gostyniu (ul. Wrocławska 256 (pokój nr 10)).

chętni do kupna bruku więcej informacji znajdą w ogłoszeniu o sprzedaży. Szczegółowych informacji udziela też naczelnik Przemysław Przybył pod numerem telefonu 65 575 21 41.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy