Reklama

Gostyńskie Debiuty Biznesu 2017. Wręczono statuetkę

Opublikowano:
Autor:

Gostyńskie Debiuty Biznesu 2017. Wręczono statuetkę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Kilka firm z terenu powiatu gostyńskiego wzięło udział w pierwszej edycji konkursu „Gostyńskie Debiuty Biznesu 2017”, zorganizowanego przez Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego w partnerstwie z gminą Gostyń i Powiatowym Urzędem Pracy w Gostyniu.

 

Do udziału zaproszono mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, funkcjonujące na rynku najwcześniej od 1 stycznia 2015 r. Wnioski można było składać do 16 października tego roku. Uroczysta gala, podczas której zwycięska firma otrzymała tytuł i statuetkę, odbyła się w piątek, 8 grudnia 2017 roku w restauracji „ Pod Wiwatem” w Krajewicach.

Udział w konkursie wzięło sześć firm z różnych branż. Na uroczystą galę właściciele firm zostali zaproszeni wraz ze swoimi bliskimi. Byli także lokalni samorządowcy, przedstawiciele Rady Rynku Pracy oraz członkowie komisji konkursowej, w skład której weszli: dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Gostyniu Justyna Krzyżostaniak, zastępca naczelnika Wydziału Komunikacji Społecznej w gminie Gostyń Maciej Kretkowski, ekspert biznesowy Maciej Pietrula oraz Anna Domagała, kierownik zespołu oddziału banku PKO BP w Gostyniu.

Komisja dokonywała ocen wypełniając karty merytoryczne i przyznając punkty w odpowiednich kategoriach. Następnie wspólnie przedyskutowano wnioski i wyłoniono lidera. Zwyciężyła ochrona środowiska – tytuł Gostyńskiego Debiutu Biznesu 2017 przyznano firmie Eko – Rol z Ziółkowa, zajmującej się odbiorem różnego rodzaju odpadów z gospodarstw domowych oraz wszelkich firm produkcyjnych.  Zwycięstwo oczywiście ucieszyło.

- Częściowo było to dla nas zaskoczeniem, ale na tę chwilę jesteśmy świadomi, że ochrona środowiska jest wiodącym tematem, jeżeli chodzi o gospodarkę, społeczeństwo – mówi Piotr Ratajczak, współwłaściciel firmy Eko – Rol. 

O pierwszej edycji konkursu piszemy w bieżącym, wyjątkowo sobotnim wydaniu Życia Gostynia (w sklepach do czwartku).


Firmy, które wzięły udział w konkursie „Gostyńskie Debiuty Biznesu 2017”

- Masaż i Kosmetyka Anna Konieczna

- LigiHalowe.pl S.C. A.Świerzewski, B.Gendera

- Eko-Rol P.T.S. Ratajczak spółka cywilna

- Consulting Prawa Żywnościowego i Jakości Cecylia Pożegowiak

- Przedsiębiorstwo Handlowe Organica Katarzyna Mazurek

- Befuture Kamil Jędryczka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE