Reklama

Zrezygnował z funkcji przewodniczącego. Burmistrz ogłasza wybory uzupełniające

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Urząd Miejski w Gostyniu

Zrezygnował z funkcji przewodniczącego. Burmistrz ogłasza wybory uzupełniające - Zdjęcie główne

Posiedzenie Gminnej Rady Seniorów w Gostyniu i rezygnacja S. Czajki z funkcji przewodniczącego | foto Urząd Miejski w Gostyniu

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Dali znać W Gminnej Radzie Seniorów w Gostyniu powstał wakat na stanowisku przewodniczącego. Burmistrz J. Kulak ogłasza nabór uzupełniający.

Reklama

Stanisław Czajka zrezygnował z pełnionej funkcji przewodniczącego Gminnej Rady Seniorów. Burmistrz Gostynia ogłosił nabór uzupełniający na to stanowisko.

Po czasie zawieszenia z powodu pandemii, pod koniec czerwca wznowione zostało VIII posiedzenie Gminnej Rady Seniorów.

Podczas spotkania w Dziennym Domu Senior+ w Gostyniu przedstawiono zasady działania koła oraz plany organizacji na rok 2021. Stanisław Czajka złożył rezygnację z pełnionej funkcji przewodniczącego, a także z członkostwa w radzie, ze względu na stan zdrowia. Burmistrz Gostynia Jerzy Kulak podziękował przewodniczącemu za wieloletnią współpracę, za szereg podejmowanych inicjatyw i aktywną działalności na rzecz seniorów oraz za zaangażowanie w pracę na rzecz lokalnej społeczności. 

Po rezygnacji Stanisława Czajki z członkostwa w Radzie oraz z funkcji, jaką piastował w Gminnej radzie Seniora powstał wakat. W takiej sytuacji, zgodnie z procedurą, gostyński włodarz zobowiązany był ogłosić nabór uzupełniający na przewodniczącego Gminnej Rady Seniorów. 

Do piątku 16 lipca 2021 r. przedstawiciele organizacji pozarządowych działających na rzecz osób starszych oraz przedstawiciele innych podmiotów zajmujących się problemami osób starszych mogą zgłaszać kandydata do gminnej Rady. To podmiot, który ma charakter opiniodawczy, doradczy, konsultacyjny i inicjatywny. 

Kandydatów można zgłaszać pisemnie na adres: Urząd Miejski w Gostyniu, Wydział Oświaty i Spraw Społecznych, Rynek 2, 63-800 Gostyń lub drogą elektroniczną na adres [email protected]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy