Reklama

Trwa remont. Zmiany w kursach komunikacji miejskiej. Gdzie przeniesiono przystanki w Gostyniu?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Agata Fajczyk

Trwa remont. Zmiany w kursach komunikacji miejskiej.  Gdzie przeniesiono przystanki w Gostyniu? - Zdjęcie główne

Zmiany w komunikacji miejskiej w związku z remontem wyznaczonego odcinka ul. Górnej | foto Agata Fajczyk

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Dali znać Na ul. Górnej w Gostyniu prowadzone są prace remontowe. W związku z realizację inwestycji i zamknięciem dla ruchu fragmentu drogi, zmianie uległ rozkład jazdy komunikacji miejskiej.

W związku z remontem pewnego odcinka zniszczonej nawierzchni ul. Górnej (od skrzyżowania z ul. Podgórną do ul. Letniej) od poniedziałku 15 listopada 2021 r. nastąpiła tymczasowa zmiana funkcjonowania komunikacji miejskiej. Prace drogowe zmusiły inwestora do zawieszenia niektórych "odjazdów" i wprowadzenia przystanków tymczasowych. 

  • zawieszony został odjazd z przystanków „Sikorskiego - Delikatesy” (kierunek Strefa I) oraz „Górna – sklep Lewiatan” (kierunek Strefa I) dla linii nr 2 i 5. Dla tych przystanków na liniach 2 i 5 wprowadzono odpowiednio przystanki tymczasowe: Wrocławska I – sklep Anka” (kierunek Strefa I) oraz „Skrzyżowanie - ul. Górna z ul. Podgórną” (kierunek Strefa I).
  • zawieszony został odjazd z przystanków „Sikorskiego - Delikatesy” (kierunek centrum) oraz „Górna – sklep Lewiatan” (kierunek centrum) dla linii nr 2 i 4. Dla tych przystanków na liniach 2 i 4 wprowadzono odpowiednio przystanki tymczasowe: Wrocławska I – sklep Anka” (kierunek centrum) oraz „Skrzyżowanie - ul. Górna z ul. Podgórną” (kierunek centrum).
  • dla przystanków tymczasowych obowiązują godziny z rozkładu jazdy bezpłatnej komunikacji miejskiej na rok 2021.
Pozostałe autobusy kursujące na liniach nr 3, 3.1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, zatrzymujące się na przystanku „Sikorskiego – Delikatesy” (kierunek centrum) jeżdżą bez zmian.

Zawieszony zostaje również odjazd z przystanku „Strzelecka – trójkąt św. Jana” na liniach autobusowych nr 16 i 17, bez wyznaczania przystanku tymczasowego.

Zmiany obowiązują do czasu zakończenia prac na ul. Górnej.

Warto pamiętać, że nadal obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust maseczką w środkach komunikacji publicznej. Aktualne informacje dotyczące funkcjonowania komunikacji można znaleźć TUTAJ - KLIK.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy