Reklama

Reklama

COVID-19 w urzędzie. Wirusa wykryto u urzędników

Opublikowano: śr, 14 kwi 2021 09:24
Autor: | Zdjęcie: Bogdan Bujak

COVID-19 w urzędzie. Wirusa wykryto u urzędników - Zdjęcie główne

Krobia. Miejscowy urząd miejski zamknięto na bezpośrednią obsługę klienta ze względu na wykrycie koronawirusa u urzędników | foto Bogdan Bujak

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od dziś zamknięty na bezpośrednią obsługę petentów jest Urząd Miejski w Krobi. W związku z informacją o potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 wśród pracowników, władze gminy zdecydowały się na wprowadzenie ograniczeń w funkcjonowaniu magistratu. Chcąc załatwić sprawę urzędową mieszkańcy mogą nadal kontaktować się z miejscowymi urzędnikami telefonicznie lub elektronicznie.

Reklama

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie z dniem 14 kwietnia 2021 r., do odwołania, ograniczona zostaje bezpośrednia obsługa klientów w siedzibie urzędu przy ul. Rynek 1. Natomiast na chwilę obecną w normalnym trybie działają Urząd Stanu Cywilnego oraz biura ds. ewidencji ludności i działalności gospodarczej, mieszczące się w Pałacu Ślubów na Wyspie Kasztelańskiej.

- Powyższa decyzja podjęta zostaje w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 na terenie gminy Krobia i powiatu gostyńskiego, a tym samym w trosce o zdrowie ich mieszkańców i gości - czytamy w informacji. 

Sprawę w Urzędzie Miejskim w Krobi można nadal załatwić telefonicznie i mailowo. Pracownicy są dostępni: w poniedziałek od godz. 8.00 do 16.00, w pozostałe dni od godz. 7.00 do 15.00. Wykaz numerów telefonów pracowników Urzędu Miejskiego w Krobi wraz z numerami telefonów i adresami mailowymi dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Krobia znajdziesz TUTAJ. 

- Jeżeli załatwienie sprawy w urzędzie wymaga osobistego stawiennictwa, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny. W takich przypadkach ważne jest, by pojawiła się wyłącznie osoba, której dana sprawa dotyczy i która nie wykazuje żadnych objawów chorobowych - informują władze gminy.

Urzędnicy zachęcają także do korzystania z elektronicznych form obsługi klienta, m.in. poprzez EBOI (Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta) oraz ePUAP (Elektroniczną Skrzynkę Podawczą). Informacja o tym, jak załatwić sprawy w poszczególnych wydziałach i referatach Urzędu Miejskiego w Krobi znajduje się w Biuletynie Informacji Publicznej - w zakładce „Jak załatwić sprawę”.

Wszelką korespondencję pozostawić można również w skrzynkach pocztowych, umieszczonych przy wejściach do budynków UM w Krobi.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 7 miesięcy temu | ocena +2 / -2

  dfre

  Ciekawe czy ktokolwiek odczuje brak pracy urzędu? Warto się zastanowić czy on jest w ogóle do czegokolwiek potrzebny.

  • 7 miesięcy temu | ocena +0 / -1

   jsm

   Dobre, święte słowa :D