Zwycięskie pożegnanie

Zwycięskie pożegnanie - Zdjęcie główne

Seniorzy UKS Kaniasiatka zajęli dziewiąte miejsce w trzeciej lidze. Na pożegnanie sezonu i trenera Dariusza Smektały, który zrezygnował z dalszego prowadzenia drużyn UKS Kaniasiatka w kolejnym sezonie, gostyński zespół pokonał KPS Progress Września 3 : 1.

W meczu o dziewiąte miejsce w trzeciej lidze zespoły zaprezentowały zmienną formę. W pierwszym secie dominowała Kaniasiatka, a w kolejnym gospodarze. Najbardziej wyrównana była trzecia partia. Ostatni set sezonu 2014/2015 to prawdziwy pogrom w wykonaniu drużyny z Gostynia. Siatkarze Dariusza Smektały wygrali do 9.

KPS Progress Września - UKS Kaniasiatka Gostyń 1:3 (17:25; 25:14; 22:25; 9:25)

Kaniasiatka: Michał Hechmann(K), Patryk Michalczyk, Karol Olejniczak, Adam Rolnik, Wojciech Łaszkowski, Eryk Kucharski, Kamil Janicki(L) oraz Tomasz Piotrowski, Artur Wojciechowski, Kamil Kulczak, trener: Dariusz Smektała