Wygrana w Kaliszu. Juniorzy z bezpieczną przewagą

Wygrana w Kaliszu. Juniorzy z bezpieczną przewagą - Zdjęcie główne

Prowadzona przez Rafała Pospiecha drużyna juniorów Kani wygrała w meczu wyjazdowym z KKS Włókniarz Kalisz 3 : 0. - Teoretycznie wszystko się jeszcze może zdarzyć w walce o utrzymanie, jednak ostatnie wyniki już pokazały, że w praktyce bezpośredni spadek już nam nie powinien grozić. Walka o udział w barażu powinna toczyć się do ostatniej kolejki między nami, Pleszewem, Kępnem i Koninem - stwierdził trener juniorów.

W pierwszej wiosennej kolejce Kania Gostyń przegrała z Marcinkami Kępno 0 : 3. - Porażka w Kępnie spowodowała, że pojedynek w Kaliszu musieliśmy wygrać - stwierdził Pospiech. Krok w tym kierunku juniorzy zrobili w pierwszej połowie. Gola zdobył Rafał Karolczak. Po przerwie wygraną Kani przypieczętowali Mikołaj Olejniczak i Bartosz Kaźmierczak.

KKS Włókniarz Kalisz – UKS Kania Gostyń 0 : 3 (0 : 1)
0 : 1 – Rafał Karolczak (19')
0 : 2 – Mikołaj Olejniczak - z rzutu karnego (59')
0 : 3 – Bartosz Kaźmierczak (62')
UKS Kania Gostyń: Szuba (54' Kubiak) – J. Kruger, Maćkowski, Fiebig, Słomiński (65' Biderman), Karolczak, M. Olejniczak, Szymankiewicz, Kaźmierczak (74' Hudziński), Sz. Olejniczak, K. Kruger (62' Danielczak)