W piątej grupie klasy okręgowej trzy zespoły liczą się w walce o zajęcie drugiego miejsca, które daje awans do baraży o piąta ligę. Mecz 29. kolejki wicelider z Wilkowic rozegrał już wcześniej. Korona uległa GKS-owi Jaraczewo, stąd przed Wisłą Norek Wielkopolski otworzyła się szansa na baraże do piątej ligi. Wisła Borek Wielkopolski swój pojedynek 29. kolejki rozegrała w środę na wyjeździe w Dębnie Polskim. Goście już w pierwszym kwadransie wypracowali sobie dwubramkową przewagę w meczu z Pelikanem. W 18. minucie gospodarze złapali kontakt, ale kolejne minuty znów należały do duetu Mateusz Majchrzak-Hubert Wyrzykiewicz. Wspomniani zawodnicy zakończyli skończyli środowe spotkanie z pięcioma golami i dwiema asystami. Wisła Borek Wielkopolski wygrała 6 : 1 i jest na najlepszej drodze po tytuł wicemistrza piątej grupy klasy okręgowej. W sobotę zespół Tomasza Gawrońskiego musi pokonać ostatnią przeszkodę. Będzie nią Sokół Chwałkowo. Mecz o godz. 18.15 w Borku Wielkopolskim.
Pelikan Dębno Polskie – Wisła Borek Wielkopolski 1 : 6 (1 : 3)
0 : 1 – Mateusz Majchrzak (11’)
0 : 2 – Hubert Wyrzykiewicz (14’)
1 : 2 – (18’)
1 : 3 – Hubert Wyrzykiewicz (27’)
1 : 4 – Mateusz Majchrzak (68’)
1 : 5 – Hubert Wyrzykiewicz (69’)
1 : 6 – Bartosz Bruder (79’)
Wisła: Kubiak – Błaszczyk, Juskowiak, Andrzejczak (77’ Dopierała), Gościniak, M. Grzemski (79’ B. Grzemski), Andrzejewski, Wyrzykiewicz (82’ Stachowiak), Bruder (85’ Baran), Majchrzak (74’ K. Grzemski), Kasprzak (82’ Szymczak)
Komentarze (0)