Warta Międzychód nie przerwała zwycięskiej serii Korony Piaski

Sport Piłkarze Korony Piaski nie schodzą ze zwycięskiej ścieżki. W sobotę drużyna Michała Roszaka wygrała z Wartą Międzychód 3 : 1. W ostatnich czterech meczach zespół z Piasków zdobył dziesięć punktów i jest na dziewiątym miejscu w tabeli czwartej ligi.

W sobotę Korona Piaski podejmowała Wartę Międzychód. Przed pojedynkiem zespoły dzieliły trzy punkty na korzyść Korony Piaski.

Kibice obejrzeli w sobotnim spotkaniu cztery gole. Strzelanie rozpoczął w 12. minucie Dawid Przybyszewski. W 19. minucie goście wykorzystali błąd miejscowych zawodników przy wyprowadzaniu piłki i było 1 : 1. W 29. minucie gospodarze znów wyszli na prowadzenie. W polu karnym sfaulowany został Dawid Przybyszewski, który sam „wymierzył sprawiedliwość”. Jednobramkowe prowadzenie utrzymało się do doliczonego czasu gry drugiej połowy.

- Szkoda, że nie strzeliliśmy trzeciej bramki wcześniej. Byłoby więcej spokoju w końcówce. Goście grali z pominięciem drugiej linii i przy jednobramkowym prowadzeniu, coś złego zawsze może się zdarzyć. W drugiej połowie nastawiliśmy się na utrzymanie wyniku i to się udało – powiedział trener Korony Piaski Michał Roszak.

W trzeciej minucie doliczonego czasu gry wynik na 3 : 1 dla Korony ustalił Przemysław Frąckowiak.

W czterech ostatnich meczach drużyna Michała Roszaka zdobyła dziesięć punktów i zajmuje obecnie dziewiąte miejsce w tabeli.

- Trzy kolejne wygrane to już fajna seria. Ostatnie wyniki pozwolą nam jechać do Gniezna na większym luzie – stwierdził trener Korony Piaski.

Korona Piaski – Warta Międzychód 3 : 1 (2 : 1)

1 : 0 - Dawid Przybyszewski (12’)

1 : 1 – (19’)

2 : 1 – Dawid Przybyszewski – z rzutu karnego (29’)

3 : 1 – Przemysław Frąckowiak (90+3)

Korona: Michałowicz – Tomaszewski, Ludwiczak, Skowron, Cubal, P. Draszczyk (75’ Kokociński), Rerak, Nowak, Dunaj (80’ Frąckowiak), Przybyszewski (69’ Kręgielczak), Sarbinowski