W Pępowie "nie składają broni"

W Pępowie "nie składają broni" - Zdjęcie główne

Dąbroczanka nie ustaje w walce o utrzymanie w czwartej lidze. Prowadzona przez Michała Roszaka drużyna zdobyła dzisiaj drugi z rzędu komplet punktów. Dąbroczanka Pępowo - Polonia Kępno 1 : 0.

Nie był to łatwy pojedynek dla gospodarzy. Już na początku spotkania mogli stracić gola. Dąbroczanka przetrwała trudne momenty i mogła wyjść na prowadzenie w pierwszej połowie. Najlepszej okazji, rzutu karnego, w 36. minucie nie wykorzystał jednak Adrian Piosik. Zespół z Pępowa doskonale rozpoczął drugą połowę. W 47. minucie pierwszego gola w Dąbroczance zdobył Gracjan Pachelski. Jak się później okazało, było to trafienie na wagę trzech punktów.

Dąbroczanka Pępowo - Polonia Kępno 1 : 0 (0 : 0)

1 : 0 - Gracjan Pachelski (47')

Dąbroczanka: Dembski - Waleński, K. Kędziora, Pachelski, Piosik, Szpalik, Szpurka, Kutzmann (60' Ratajczak), Kobiela (90' Chudy), Sz. Kędziora