W dziesiątkę odrobili straty

W dziesiątkę odrobili straty - Zdjęcie główne

Remisem 1 : 1 zakończył się pojedynek na szczycie leszczyńskiej klasy okręgowej pomiędzy Orlą Jutrosin a Koroną Piaski. Goście straty odrobili grając w dziesiątkę.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w pierwszej połowie. W 42. minucie Arkadiusza Michałowicza pokonał Paweł Kowalski. W 65. minucie sytuacja Korony była jeszcze trudniejsza. Za odepchnięcie przeciwnika czerwoną kartkę ujrzał Robert Norkiewicz. Mimo gry w osłabieniu Korona wywiozła jeden punkt z Jutrosina. W 80. minucie przepisy we własnym polu karnym przekroczył Paweł Kowalski i Paweł Wasielewski z rzutu karnego wyrównał stan rywalizacji.

Orla Jutrosin - Korona Piaski 1 : 1 (1 : 0)
1 : 0 - Paweł Kowalski (42')
1 : 1 - Paweł Wasielewski - z rzutu karnego (80')
Korona Piaski: Michałowicz - Piech, Cubal, Wasielewski, Ludwiczak, A. Bonawenturczyk (46' Norkiewicz), Szymczak, Kajoch, Berchert (46' Danielczak), Fabich, Wojciechowski