Reklama

Uwaga! Zapisałeś się już na I Gostyński Bieg WOŚP? Jeszcze masz okazję

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: fotomontaż Z. Pacanowski

Uwaga! Zapisałeś się już na I Gostyński Bieg WOŚP? Jeszcze masz okazję - Zdjęcie główne

Gostyń. medal I Gostyńskiego Biegu WOŚP | foto fotomontaż Z. Pacanowski

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Kończy się termin zapisów na I Gostyński Bieg Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który organizują: Gostyńskie Towarzystwo Sportowego CITIUS wraz z Powiatowym Sztabem WOŚP w Gostyniu.

Bieg, który po raz pierwszy organizowany jest w trakcie finału WOŚP, odbędzie się na dystansie 5 km ulicami Gostynia w dniu ogólnopolskiego finału "wielkiej orkiestry" - 30 stycznia 2022 r. Może w nim wziąć udział każdy, kto w dniu biegu ukończył minimum 13 lat. Nie trzeba się spieszyć - każdy da radę. To ważna informacja dla uprawiających Nordic Walking i poczatkujących biegaczy. Limit czasu pokonania całej trasy to 70 minut. 

Początek zaplanowano na godz. 14.00. 

Start biegu i meta będą na boisku szkolnym przy SP nr 3 w Gostyniu. Uczestncy biegu wystartują z miejsca wyznaczonego na wybiegu z boiska szkolnego:

  • pierwsza część trasy to małe „kółko” (ul. Willowa, Spokojna, Łokietka)
  • następnie trasa przebiega dwa razy przez duże „kółko” (ul. Hutnika, Robotnicza, Zacisze, Chrobrego, Łokietka) i  kończy się metą na boisku szkolnym
 

Na bieg można się zapisać na stronie: http://polmaraton.starakrobia.pl/ KLIK.  Limit uczestników wynosi 200 osób. Za osobę zgłoszoną uważa się osobę, która wypełniła i przesłała formularz zgłoszeniowy oraz dokonała opłaty startowej. W momencie zgłoszenia i opłacenia startowego przez 200 osób lista startowa zostaje zamknięta.

TERMIN ZAPISÓW UPŁYWA W NIEDZIELĘ 23 STYCZNIA O PÓŁNOCY! 

Po tym terminie jeżeli limit uczestników nie zostanie wyczerpany, zgłoszenia przyjmowane będą w sekretariacie zawodów 30 stycznia, w godzinach otwarcia biura. Biuro zawodów w dniu biegu o godzinie 13.30 zostaje zamknięte. Numery startowe wydawane będą po okazaniu dokumentu tożsamości.

Minimalny wiek osób, które mogą wziąć udział w biegu –13 lat ukończone w dniu biegu.

- I jeszcze jedno – nie trzeba się spieszyć (to informacja dla uprawiających Nordic Walking i poczatkujących biegaczy), gdyż limit czasu pokonania całej trasy to 70 minut. Każdy da radę ! - mówi dyrektor biegu Bogdan Paluszkiewicz.  - „Pomiar czasu i klasyfikacja biegu są w pełni profesjonalne! - dodaje.

A na mecie będzie czekał piękny medal okolicznościowy (wizualizacja poniżej) zaprojektowany i wykonany przez wolontariuszkę z Pożegowa, dyplom uczestnictwa i pakiet startowy z okolicznościową koszulką Biegu WOŚP. 

Będzie też poczęstunek przy biurze zawodów (gorąca zupa, kawa, herbata). 

- Najważniejsze jest to, że pomagamy w ten sposób potrzebującym dzieciakom- ratując ich wzrok - w ramach największej akcji charytatywnej świata: Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - podkreśla Bogdan Paluszkiewicz z GTS Citius, organizator biegu.  

Całkowity zysk przekazany zostanie na konto gostyńskiego sztabu WOŚP! Będzie się działo! A pilotem biegu będzie specjalny samochód niespodzianka przygotowany przez Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych B&B w Gostyniu. 

Biuro zawodów mieści się w Szkole Podstawowej nr 3 w Gostyniu - czynne w dniu imprezy tj. 30 stycznia 2022 r. od 12:00 do 13:30. Biuro zawodów po godzinie 13:30 zostaje zamknięte. W przypadku pytań organizatorzy proszą o kontakt: gts.citius@op.pl

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy