Reklama

UWAGA! Popołudniowe utrudnienia w ruchu w Gostyniu. VIII Bieg Nasza Dycha 2022 w Gostyniu

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: arch. gostynska.pl/A. Fajczyk

UWAGA! Popołudniowe utrudnienia w ruchu w Gostyniu.  VIII Bieg Nasza Dycha 2022 w Gostyniu - Zdjęcie główne

foto arch. gostynska.pl/A. Fajczyk

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Na ulicach Gostynia 23 kwietnia po południu zobaczymy uczestników VIII edycji biegu "Nasza Dycha", organizowanego przez Gostyńskie Towarzystwo Sportowe „Citius”.

W sobotę na lokalnych drogach Gostynia przez kilka godzin będą występować utrudnienia w ruchu. Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność, proszeni są o wyrozumiałość. 

Trasa ósmego biegu ulicznego na dystansie 10 km została wyznaczona ulicami miasta: ul. Leśną, ul. Polną, ul. Starogostyńską, ul. Graniczną, ul. Podleśną i ul. Sportową (tak, jak w ubiegłym roku).

Utrudnienia w ruchu mogą występować od godz. 12.00 - 12.30 na ul. Sportowej, a od godz. 13.30 na pozostałych ulicach, gdzie będzie przebiegała trasa. Zgłosiło się już ponad 220 uczestników, chociaż lista startowa nie została jeszcze zamknięta. Chętni mogą się zapisywać nawet w dniu biegu od godz. 12.00 do 13.30 w biurze zawodów. Wpisowe wynosi 80 zł. Limit uczestników ustalono na 250 osób.

W tym roku Nasza Dycha będzie miała charakter charytatywny z niespodzianką. Uczestnicy, a także kibice będą mieli okazję mają zrobić coś dobrego. Organizatorzy biegu na 10 km włączają się ponownie w pomoc dla Zuzi Sulenckiej na walkę z chorobą SMA.  W ubiegłym roku pomogli zebrać ponad 30 tys. zł dla dziewczynki na leki i rehabilitację. W tym roku pomagają zorganizować charytatywny koncert "Mezo". Występ odbędzie się po biegach. "Mezo wcześniej stanie na linii startu.

 Głównym organizatorem biegu są Gostyńskie Towarzystwo Sportowe CITIUS i firma PROFARM przy udziale gminy Gostyń, gminnych jednostek organizacyjnych (GOK Hutnik, OSiR, ZGKiM) i powiatu gostyńskiego. Bieg wspierają firmy i instytucje, a także jednostki straży OSP Gostyń i OSP Gola, OSP Pudliszki.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy