Tylko Krobianka wyszarpała trzy punkty

Tylko Krobianka wyszarpała trzy punkty - Zdjęcie główne

Juniorzy Pinsel-Peter Krobianki Krobia odnieśli w niedzielę piąte zwycięstwo w lidze wojewódzkiej A1. Kibice krobskiej drużyny przeżyli prawdziwą huśtawkę nastrojów. W 55. minucie Bartosz Frąckowiak zdobył bramkę i gospodarze prowadzili 4 : 1. Mimo wyraźnej przewagi piłkarzy Dariusza Wiśniewicza emocje w tym meczu się nie skończyły. Goście w kilkanaście minut zdobyli trzy bramki i był remis. Bohaterem niedzielnej potyczki został Bartosz Frąckowiak, który tuż przed zakończeniem spotkania zdobył zwycięską bramkę dla drużyny z Krobi. – Mieliśmy za sobą czwartkowy mecz w Włókniarzem i trochę obawiałem się jak wytrzymamy ten pojedynek fizycznie. Prowadziliśmy wysoko, ale Górnik w kilkanaście minut zdobył trzy bramki. Tym razem końcówka należała dla nas i to my rzutem na taśmę zapewniliśmy sobie trzy punkty – powiedział Dariusz Wiśniewicz trener juniorów Pinsel-Peter Krobianki Krobia .
Słabo w weekend spisały się w drużyny młodzieżowe Kani Gostyń, które występują w rozgrywkach na szczeblu wojewódzkim. Trampkarze, juniorzy młodsi i juniorzy nie zdobyli punktów. Z trudem przychodziło zespołom z Gostynia zdobywanie bramek. W trzech spotkaniach zespoły młodzieżowe Kani zdobyły tylko jednego gola. Do bramki przeciwnika trafił jedynie Jędrzej Wosiak.