Trening strzelecki Korony

Trening strzelecki Korony - Zdjęcie główne

Aż szesnaście goli w kolejnym sparingu zdobyli piłkarze Korony Piaski. Drużyna Michała Roszaka nie dała szans w środę zespołowi Sparty Miejska Górka.

Strzelanie na boisku w Piaskach już w piątej minucie rozpoczął Piotr Sarbinowski. Cztery minuty później napastnik Korony miał na swoim koncie dwie bramki. Gospodarze średnio co pięć minut zdobywali gola i pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem 9 : 0. Po przerwie piłkarze Michała Roszaka nieco zwolnili tempo, bo zdobyli o dwa gole mniej.  - Goście zanotowali w tym spotkaniu wiele strat, z których my korzystaliśmy. Byliśmy konsekwentni w swoich poczynaniach. Wszystko nam w tym meczu wuchodziło. Graliśmy z kontry, ale też kilka akcji ładnie rozegraliśmy. Trener gości po meczu stwierdził, że nawet w optymalnym składzie niewiele by zdziałał w tym spotkaniu - powiedział Michał Roszak. Przed piłkarzami Korony ostatni sprawdzian. W najbliższy piątek w Pudliszkach zespół Michała Roszaka zmierzy się z Pinsel-Peter Krobianką Krobia. Początek meczu godz. 19.00.

Korona Piaski - Sparta Miejska Górka 16 : 0 (9 : 0)
Bramki dla Korony: Jakub Nowak (6), Piotr Sarbinowski (3), Tobiasz Szymczak, Adrian Derwich, Dariusz Naskrent, Karol Smoła, Jakub Rerak, Łukasz Fabich, Przemysław Frąckowiak
Korona: J. Naskrent - Tomaszewski, Cubal, Jankowiak, Frąckowiak, Smoła, Derwich, Nowak, Rerak, T. Szymczak, Sarbinowski oraz Wojtyczka, Fabich, Wyrzykiewicz, D. Naskrent, Urbański, P. Skrzypczak