Sokół odwrócił losy spotkania

Sport Zespoły klasy okręgowej już trzeci tydzień z rzędu rozegrały po dwie kolejki. Miniony tydzień należał do Sokoła Chwałkowo, który zdobył cztery punkty.

Zespół Sławomir Gintowta w dwóch meczach zdobył cztery punkty. W środę w ramach 23. kolejki Sokół udał się do Borku Wielkopolskiego. Goście prowadzili w tym pojedynku przez 40 minut po golu Roberta Maleszki. Gospodarze zdobyli punkt po golu Michała Kasprzaka. W sobotę Sokół podejmował u siebie Piasta Belęcin. Dla drużyny Sławomira Gintowta nie jest to wygodny przeciwnik. W rundzie jesiennej Piast wygrał 3 : 2. Na wygraną drużyny z Belęcina zanosiło się też w Chwałkowie. W 21. minucie goście prowadzili 2 : 0. Gol kontaktowy padł jeszcze w pierwszej połowie, a na prowadzenie Sokoła wyprowadzili rezerwowi w drugiej połowie. Po dwóch trafieniach Krystiana Jędryczki i jednym golu Szymona Kędziory gospodarze prowadzili 4 : 2. "Dobił" Piasta w 90. minucie Patryk Moryson. Wisła Borek Wielkopolski w sobotę nie zdobyła punktów. W meczu przerwanym przez lądowanie na murawie boiska w Borku Wielkopolskim śmigłowca LPR Wisła uległa LZS-owi Cielcza 0 : 2.
Już tylko sześć okazji do odniesienia pierwszego zwycięstwa w sezonie mają Zjednoczonych Pudliszki. Drużyna Dariusza Olejniczaka poniosła kolejne dwie porażki. W środę Zjednoczonych rozbił Pelikan Dębno Polskie, a w niedzielę GKS Jaraczewo.

23. kolejka klasy okręgowej

Pelikan Dębno Polskie – Zjednoczeni Pudliszki 5 : 1 (1 : 0)
1 : 0 – Bartosz Chociaj (24’)
2 : 0 – Marek Bagiński (47’)
3 : 0 - Marek Bagiński (65’)
4 : 0 – Marek Bagiński (67’)
5 : 0 – Marek Bagiński (69’)
5 : 1 – Leszek Gościański (80’)
Zjednoczeni: Nowak – J. Pazoła, Fornalik, Józefiak, Dudka, Gościański, Cieplik, Holewiński, Jabłoński, Staropolski, Romek (75’ Olejniczak)

Wisła Borek Wlkp. – Sokół Chwałkowo 1 : 1 (0 : 1)
0 : 1 – Robert Maleszka (30’)
1 : 1 – Michał Kasprzak (70’)
Wisła: Wendzonka –Pelczyk (61’ M. Grzemski), Kędziora, Kasprzak, Juskowiak, P. Gościniak, Błaszczyk, Andrzejewski,, Konieczny, Wyrzykiewicz (61’ Robak), Bruder (72’ Gawroński)
Sokół: Gubański – Henzel, Mikołajczak, Rejek, Bartkowiak (78’ K. Kędziora), M. Kmiecik, Moryson, Kamiński (82’ Poślednik), K. Kmiecik (60’ Jędryczka)), Maleszka (60’ Sz. Kędziora) Kłakulak (60’ A. Naskręt)

30. kolejka klasy okręgowej

Sokół Chwałkowo – Piast Belęcin 5 : 2 (1 : 2)
5 : 2 – Patryk Moryson (90’)
Sokół: Gubański (70’ Cebulski) – K. Kmiecik, Mikołajczak, K. Kędziora, Chudy (60’ Rejek), M. Kmiecik, Łuczak, A. Naskręt (85’ Poślednik), Maleszka (46’ Jędryczka), Moryson, Kłakulak (46’ Sz. Kędziora)

Wisła Borek Wlkp. – LZS Cielcza 0 : 2 (0 : 0)
0 : 1 – (72’)
0 : 2 – (82’)
Wisła: Kubiak – J. Błaszczyk, Juskowiak, Sz. Andrzejczak (74’ Baran), Kędziora, Andrzejewski, M. Grzemski, Wyrzykiewicz, Kaźmierczak (77’ Robak, 85’ K. Grzemski), Konieczny (82’ Szymczak), Bruder (81’ Gawroński)

GKS Jaraczewo – Zjednoczeni Pudliszki 3 : 0 (1 : 0)
1 : 0 – (9’)
2 : 0 – (62’)
3 : 0 – (76’)
Zjednoczeni: Nowak – Ludian, Dudka, Pajkert, Gościański (46’ Kołcz), Biderman, J. Pazoła (75’ Rozynek), Holewiński, Fornalik, Józefiak, Jabłoński (46’ Stachowiak)