Sokół odprawił kolejnego przeciwnika [FOTO]

Sokół odprawił kolejnego przeciwnika [FOTO] - Zdjęcie główne

Drugie wysokie zwycięstwo w sezonie odnieśli piłkarze Sokoła Chwałkowo. Na własnym boisku drużyna Sławomira Gintowta pokonała Phytopharm Klęka 5 : 1.

Po pierwszej połowie był remis 1 : 1. Gospodarze rozkręcili się na dobre po przerwie. Sygnał do natarcia w 55. minucie dał Szymon Kędziora. Napastnik Sokoła aż trzy razy trafił w tym spotkaniu do bramki przeciwnika. Jednego gola w drugiej połowie zdobył także Mateusz Kłakulak i zespół z Chwałkowa wygrał 5 : 1. Jak na razie drużyna Sławomira Gintowta spisuje się w rozgrywkach doskonale, bo jeszcze nie straciła punktów i mając jedno spotkanie zaległe z sześcioma punktami zajmuje trzecie miejsce w tabeli.
Na pierwsze zwycięstwo w sezonie wciąż czekają kibice Zjednoczonych Pudliszki. W trzeciej kolejce drużyna Dariusza Olejniczaka udała się do Rydzyny. Gospodarzom w odniesieniu zwycięstwa przeszkodził w pierwszej połowie Filip Bzdęga, który doskonałymi interwencjami sprawił, że do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. Mecz zakończył się wynikiem 2 : 2.

Sokół Chwałkowo – Phytopharm Klęka 5 : 1 (1 : 1)
1 : 0 – Fabian Mikołajczak (23’)
1 : 1 – Eryk Kowalski (28’)
2 : 1 – Szymon Kędziora (55’)
3 : 1 – Szymon Kędziora (57’)
4 : 1 – Mateusz Kłakulak (85’)
5 : 1 – Szymon Kędziora (90+2)
Sokół: Gubański – Bartkowiak (87’ Henzel), Mikołajczak, Chudy, Nowak (46’ D. Naskręt), Rejek, Moryson (65’ M. Naskręt), A. Naskręt (75’ Kłakulak), Pospiech (46’ M. Kmiecik), Jędryczka (46’ Kurasiak), Kędziora

4P4S Rydzyniak Rydzyna – Zjednoczeni Pudliszki 2 : 2 (0 : 0)