reklama

Shodan Piaski z trzema złotymi i jednym brązowym medalem

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Shodan Piaski z trzema złotymi i jednym brązowym medalem - Zdjęcie główne
reklama
Udostępnij na:
Facebook
SportTrzy złote i jeden brązowy medal przywiozły Aleksandra i Natasza Adamskie z Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny w Karate WKF.
reklama

W miniony weekend w Prudniku rozegrane zostały Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny w Karate WKF. Zawody miały międzynarodową obsadę. Do rywalizacji stanęły kluby z Wielkopolski, południa Polski i Czech. Reprezentantki UKS Shodan Piaski nie dały szans przeciwniczkom w kata drużynowym do 10 lat i w kategorii 11-13. Aleksandra Adamska po trzecie złoto sięgnęła w kata indywidualnym do 8 lat. W wyższej kategorii zawodniczka UKS Shodan Piaski była trzecia. Sportowego szczęścia zabrakło w startach indywidualnych w kata 10 lat Nataszy Adamskiej. Po świetnym wykonaniu i walce niewiele zabrakło jej do miejsca na podium. 

Karate w Piaskach stale się rozwija, co widać na treningach, na które UKS Shodan Piaski do SP Piaski we wtorki o godz. 17.00 i piątki o godz. 18.00. 

 

reklama

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny w Karate WKF

Złote medale

Kata drużynowe do 10 lat- Aleksandra Adamska, Natasza Adamska, Anna Choma

Kata drużynowe 11-13 lat - Aleksandra Adamska, Natasza Adamska, Marta Streubel

Kata indywidualne 8 lat - Aleksandra Adamska 

Brązowy medal

Kata indywidualne 9 lat – Aleksandra Adamska

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo