Rywal był wyraźnie lepszy

Rywal był wyraźnie lepszy - Zdjęcie główne

Wysokiej porażki doznała w 11. kolejce o mistrzostwo czwartej ligi Pinsel-Peter Krobianka Krobia. Na boisku w Pudliszkach drużyna Dariusza Wiśniewicza uległa Odololanovii Odolanów 1 : 5.

Goście objęli prowadzenie w 22. minucie. Tomasza Dembskiego strzałem w długi róg pokonał Piotr Skrzypczak. Odpowiedź gospodarzy była bardzo szybka. Minutę po stracie gola piłkę w bramce rywala umieścił Jakub Chwaliszewski. Później już na boisku brylowali goście. W 35. minucie Odolanovia ponownie wyszła na prowadzenie. Daniel Bąk wykorzystał rzut karny. Wynik pierwszej części pojedynku ustalił Patryk Sikora. Po zmianie stron goście mieli jeszcze kilka akcji, po których mogły paść gole. Wykorzystali dwie z nich i wygrali zasłużenie 5 : 1. – Byliśmy dzisiaj słabsi w każdym elemencie i to było widać na boisku. Z każdą bramką nasze "morale leciało", natomiast goście po zdobyciu drugiego gola bardzo pewnie czuli się na boisku – podsumował trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia.

Pinsel-Peter Krobianka Krobia – Odolanovia Odolanów 1 : 5 (1 : 2)
0 : 1 – (22’)
1 : 1 – Jakub Chwaliszewski (23’)
1 : 2 – z rzutu karnego (35’)
1 : 3 – (40’)
1 : 4 – (67’)
1 : 5 – (79’)
Pinsel-Peter Krobianka: Dembski – Górkowski, Brodziak, Szpurka, Kokot (72’ Jędrzej Knapp), Gembiak, Sarbinowski (80’ Tonkiewicz), Kaczmarek, Urbański (45’ Szymanowski), Joachim Knapp, Chwaliszewski (90’ Maleszka)