Reklama

Gostyńska Liga Typerów. Przed nami ostatnie mecze fazy grupowej

Opublikowano: 23 czerwca 2021 07:25
Autor: | Zdjęcie: Adobe Stock/fotomontaż M. Mostowy

Gostyńska Liga Typerów. Przed nami ostatnie mecze fazy grupowej - Zdjęcie główne

Gostyńska Liga Typerów - kolejka 3 | foto Adobe Stock/fotomontaż M. Mostowy

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Tym razem trzeba przewidzieć wyniki dwóch spotkań. W Budapeszcie spotkają się Portugalczycy z Francuzami. Dla wszystkich kibiców w Polsce najważniejszym z wybranych meczy do typowania w tej kolejce będzie spotkanie na stadionie Kriestowskij w Sankt Petersburgu. W nim to bowiem, o godzinie 18:00, reprezentacja Szwecji zmierzy się z Polakami.

Reklama

Jak przedstawia się sytuacja po dwóch kolejkach typowania?

W pierwszej kolejce aż 6 osób prawidłowo wytypowało wynik meczu Anglia - Chorwacja (1-0), zdobywając tym samym 5 punktów. Tylko jeden uczestnik trafił z wynikiem meczu Turcja - Włochy (0-3). Nikomu nie udało się przewidzieć porażki 1-2 Polski ze Słowacją. Zdecydowana większość osób typowała wygraną naszej reprezentacji.

W drugiej kolejce były do wytypowania wyniki aż czterech meczów, czyli w sumie do zdobycia było aż 20 punktów. Niestety nikomu nie udało się zdobyć pełnej puli. Dwóch naszych typerów podało prawidłowy wynik meczu Hiszpania - Polska, który zakończył się remisem 1-1 i przedłużył nasze szanse na wyjście z grupy. Ciekawe czy i tym razem uda im się przewidziec rezultat naszej reprezentacji w potyczce ze Szwedami. Mecz już dziś wieczorem o godzinie 18:00, także kto jeszcze chciałby wziąć udział w tej kolejce musi się spieszyć. Pod uwagę będą brane typy wysłane przed godziną 17:00.

Na czele po dwóch kolejkach typowania są dwie osoby, które zdobyły jak dotąd po 17 punktów. Po dzisiejszych meczach okaże się, czy utrzymają się na pozycji liderów. Pozostałe osoby nie są na straconej pozycji, gdyż wystarczy jeden poprawnie wytypowany wynik aby zdobyć 5 punktów i przesunąć się w górę klasyfikacji. Śledźcie nasz portal gdyż niedługo podamy mecze do typowania w fazie pucharowej.

Czym jest Gostyńska Liga Typerów?

Gostyńska Liga Typerów polega na typowaniu meczów. W każdej kolejce uczestnicy mają za zadanie wytypowanie spotkań, które zostają wybrane przez organizatorów zabawy. Osoby, które będą mieć najwięcej punktów po zakończeniu Mistrzostw Europy i rozegraniu wszystkich kolejek Gostyńskiej Ligi Typerów będą miały szansę zgarnąć atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Zasady Gostyńskiej Ligi Typerów

W każdej kolejce GLT do wytypowania będzie kilka meczów wskazanych przez organizatora zabawy. Uczestnicy w Formularzu Google wstawionym na końcu każdego artykułu podają wyniki, które według nich padną w danym spotkaniu. Za poprawne wytypowanie wyniku i zwycięzcy (uczestnik wskaże, że w meczu drużyny X z drużyną Y padnie wynik 3:1 i tak jest w rzeczywistości) uczestnik może otrzymać 5 punktów. Za dobrze wytypowany rezultat (uczestnik wskaże, że w meczu drużyny X z drużyną Y padnie wynik 2:2, ale pada wynik 0:0) typujący otrzyma 2 punkty. Oprócz tego punkty można zdobyć za poprawne wskazanie Mistrza Europy, zdobywcy drugiego miejsca oraz króla strzelców. Za każde poprawnie wytypowane zdarzenie w tym wypadku otrzymuje się 5 punktów. Typujemy do godziny przed rozpoczęciem pierwszego meczu w danej kolejce (przykład: pierwszy mecz startuje 11 czerwca o 21:00, więc typujemy do 11 czerwca do godziny 20:00). Cały regulamin Gostyńskiej Ligi Typerów dostępny [TUTAJ]

Jak typować w Gostyńskiej Lidze Typerów?

Typowanie w Gostyńskiej Lidze Typerów jest bardzo proste. Wystarczy odpowiedzieć na zadane pytania w Formularzu Google, który jest dostępny poniżej. Wszystkim typującym życzymy powodzenia, jak największego szczęścia i dużej regularności, by wygrać nagrody.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 14 dni temu | ocena +0 / -0

    fajnie

    Fajnie