Roszady trenera pomogły

Roszady trenera pomogły  - Zdjęcie główne

Ekipa z Ludwinowa w trwającym sezonie długo była bezkompromisowa. Od początku obecnych rozgrywek grała w kratkę. Raz była na wozie, raz pod nim, ale remisów nie uznawała. Do czasu

Sytuacja uległa zmianie w ostatnich tygodniach. Piłkarze KS-u od pięciu kolejek są niepokonani, ale aż trzy z tych pojedynków kończyły się polubownym rozstrzygnięciem. Tak też było chociażby w ubiegłym tygodniu, kiedy to leszczyńska „okręgówka” rozegrała dwie serie spotkań. W minioną środę KS wybrał się do Borku Wielkopolskiego. Podział punktów był niemalże pewnikiem. Po dwóch golach Dawida Robaka dla Wisły oraz Artura Mateckiego i Tomasza Szumnego dla gości skończyło się 2:2. Natomiast w sobotę przyszła kolej na zespół z Czempinia, a mecz odbył się w Pępowie. W drugiej połowie gospodarze mogli się pokusić o zwycięskie trafienie, lecz obiektywnie trzeba przyznać, że w perspektywie 90 minut podział punktów jest sprawiedliwym rozstrzygnięciem.

KS Ludwinowo – Helios Czempiń 1:1 (0:1)

0:1 Grzelczyk (25’)

1:1 Szumny (70’)

KS Ludwinowo: Cebulski – Lisiak, Szumny, Klimasz, Stachowiak, Wyskok, Lipowicz, Urbański, Kozak (65’ Szlachetka), Matecki (46’ Berger), Chorała