Remis w meczu na szczycie Pępowo Tophog Challenge

Sport Nie ma już w Pępowo Tophog Challenge zespołu bez straty punktów. W meczu na szczycie ligi halowej w Pępowie padł remis. Tophog – Tygrysy 2 : 2.

W trzeciej kolejce Pępowo Tophog Challenge doszło do pojedynku zespołów, które jeszcze w bieżącym sezonie nie straciły punktów. Przed piątkowym spotkaniem Tophog i Tygrysy miały na swoim koncie po dwie wygrane. Lepszym bilansem bramkowym pierwsze miejsce zajmował Tophog. Lider utrzymał swoją pozycję, ale Tygrysy były blisko zwycięstwa w meczu otwierającym trzecią serię spotkań. Po pierwszej połowie Tygrysy prowadziły 2 : 1, ale w drugiej połowie lider doprowadził do remisu 2 : 2. W piątek swoje pierwsze zwycięstwo odniósł Marbud Team. Po pierwszy komplet punktów sięgnął też aktualny mistrz. Naleśniki pokonały RKS 7 : 1. Trzecią kolejkę kończył pojedynek Gubanów z Asami B klasy. Kibice byli świadkami niespodzianki, bo wygrały Gubany 3 : 1.