Remis Korony z Wartą

Remis Korony z Wartą  - Zdjęcie główne

W środę Korona Piaski rozegrała już siódmy sparing w letnim okresie przygotowawczym. Drużyna Michała Roszaka zremisowała na wyjeździe z Wartą Śrem 3 : 3.

Gole zdobyli zawodnicy, którzy wzmocnili Koronę Piaski. Goście prowadzili do przerwy 2 : 0 po bramkach Piotra Sarbinowskiego i Karola Smoły. Po zmianie stron Jakub Nowak podwyższył prowadzenie gości. Końcówka spotkania należała do gospodarzy, którzy doprowadzili do remisu 3 : 3. - Z pierwszej połowy i początku drugiej jestem zadowolony. Mecz toczył się w szybkim tempie. Było mało miejsca na rozegranie piłki. Prowadziliśmy 3 : 0. Dokonałem kilku zmian. Gospodarze po swojej pierwszej bramce uwierzyli, że mogą coś więcej ugrać. Straciliśmy trzy gole po naszych błędach. Warta wykorzystała stałe fragmenty gry. My mieliśmy jeszcze kilka okazji bramkowych, ale ich nie wykorzystaliśmy - podsumował Michał Roszak.

Warta Śrem - Korona Piaski 3 : 3 (0 : 2)
Bramki dla Korony: Piotr Sarbinowski, Karol Smoła, Jakub Nowak
Korona: Michałowicz - Gendera, Cubal, Tomaszewski, Wyrzykiewicz, H. Szymczak, Rerak, Nowak, Sarbinowski, Smoła, Derwich oraz Urbański, P. Skrzypczak, Frąckowiak, Malicki, D. Naskrent, Jankowiak, Berchert