Przerwana seria Wisły

Przerwana seria Wisły - Zdjęcie główne

Wisła Borek poniosła pierwszą porażkę wiosną. W sobotę drużyna Tomasza Gawrońskiego przegrała w Juna-Trans Oborzyska Stare 1 : 2.

Goście dobrze rozpoczęli ten pojedynek. W 11. objęli prowadzenie, ale gospodarze wyrównali cztery minut później, a przed przerwą zdobyli zwycięską bramkę. - Spodziewałem się twardego meczu i taki właśnie był. Przeciwnik zagrał agresywnie i my tej agresji nie potrafiliśmy się przeciwstawić - stwierdził po meczu trener Wisły Borek Wlkp. Tomasz Gawroński.

Juna-Trans Stare Oborzyska - Wisła Borek Wielkopolski 2 : 1 (2 : 1)

0 : 1 - Szymon Andrzejczak (11')

1 : 1 - Bartosz Chudziński (15')

2 : 1 - Krzysztof Peszel (36')

Wisła: Osiewicz - M. Andrzejczak, Sz. Andrzejczak (70' Gawroński), Janowski (46' P. Andrzejczak), Pelczyk, Malinowski, J. Andrzejczak, Konieczny, Budzyń (46' Marciniszyn), Molka, Tomczak