Podział punktów w Krobi

Podział punktów w Krobi - Zdjęcie główne

Podziałem punktów zakończył się pojedynek pomiędzy Krobianką Krobia a Rydzyniakiem Rydzyna. Gospodarze prowadzili do przerwy, ale wypracowanej przewagi nie zdołali utrzymać.

Gola na 1 : 0 dla Krobianki zdobył Paweł Wasielewski. Gospodarze mieli kilka okazji do podwyższenia wyniku, ale nie wykorzystali ich i w 65. minucie Rydzyniak wyrównał. - Przeciwnik nie był wymagający. Niestety dostosowaliśmy się do gry rywala. Mogliśmy ten pojedynek rozstrzygnąć w pierwszej połowie, lub wykorzystać okazje, które mieliśmy krótko po przerwie - stwierdził trener Krobianki Krobia.

Krobianka Krobia - Rydzyniak Rydzyna 1 : 1 (1 : 0)

1 : 0 - Paweł Wasielewski (20')

1 : 1 - Krzysztof Gomula (65')

Krobianka: Wabiński - P. Sarbinowski, M. Naskręt, Mikołajczak, Sz. Tomczak, E. Moryson, D. Naskręt, R. Sarbinowski, P. Moryson (75' Adamiak), Wasielewski, Sobecki