Pierwszy sparing Wisły Borek Wielkopolski

SportW środę swój pierwszy sparing w letnim okresie przygotowawczym rozegrała Wisła Borek Wielkopolski. Drużyna Tomasza Gawrońskiego wygrała z rezerwami Pogoni Nowe Skalmierzyce.

Wisła Borek Wielkopolski przygotowania do sezonu 2024/2025 rozpoczęła w poniedziałek. Już dwa dni później drużyna Tomasza Gawrońskiego rozegrała pierwszy sparing.

Beniaminek piątej ligi pokonał rezerwy Pogoni Nowe Skalmierzyce 4 : 2. Mecz rozegrany został w dość nietypowy sposób. Grano 3x30 minut. Pierwsi gola zdobyli goście. Miejscowi odpowiedzieli trafieniami Piotr Galusika już w pierwszej tercji. Mecz zakończył się wynikiem 4 : 2 dla gospodarzy. Gole zdobyli Krzysztof Konieczny oraz Ksawery Kwasiborski, który trenuje z Wisłą.

W gronie testowanych przez trenera Gawrońskiego zawodników znaleźli się także: Norbert Goszczyński, Jan Juskowiak, Bartosz Grodzki (juniorzy Kani Gostyń) oraz Dawid Kostuj, który ma za sobą już występy w pierwszej drużynie z Gostynia.

Wisła Borek Wielkopolski – Pogoń Nowe Skalmierzyce II 4 : 2
Bramki dla Wisły Borek Wlkp.: Piotr Galusik, Krzysztof Konieczny i Ksawery Kwasiborski
Wisła: Porzucek – Kostuj, Grodzki, Juskowiak, Roszak, K. Grzemski, Andrzejewski, Galusik, Kwasiborski, Konieczny, Robak oraz Dopierała, Tomczak, Kufliński, Apolinarek, Goszczyński, Juskowiak, M. Grzemski, Kędziora, Kasprzak, Wyrzykiewicz, Napierała, Andruszkiewicz