Miłosz Kozak jest wychowankiem gostyńskiej Kani. W swojej dotychczasowej karierze piłkarskiej reprezentował Lecha Poznań, Legię Warszawa, Zagłębie Sosnowiec, Wigry Suwałki, Podbeskidzie Bielsko Biała, Chrobrego Głogów i Radomiaka Radom.
Na początku mijającego roku podpisał kontrakt z FC Spartak Trnava. Ze słowackim klubem wychowanek Kani Gostyń był związany końca sierpnia.
Po kilku miesiącach pozostawania bez klubu Miłosz Kozak związał się z Górnikiem Łęczna, który występuje na boiska pierwszej ligi i po rundzie jesiennej zajmuje trzynaste miejsce. Kontrakt został zawarty do czerwca 2025 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok.
Komentarze (0)