Marbud Team bliżej mistrzostwa w Pępowo Tophog Challenge

SportW 6. kolejce Pępowo Tophog Challenge doszło do pojedynku dwóch najlepszych drużyn. Po przeciwnych stronach stanęły Marbud Team i Pępowo Hooligans. W meczu, który najprawdopodobniej przesądził o mistrzostwie, zwyciężył lider.

Na ten mecz kibice Pępowo Tophog Challenge czekali od dawna. W 6. kolejce po przeciwnych stronach stanęły drużyny, które w bieżącej edycji ligi jeszcze nie straciły punktów. Młody zespół z Pępowa zaczął mocno. Chciał przejąć inicjatywę. Bardziej doświadczony Marbud Team czekał na błąd przeciwnika. W 8. minucie zawodnik Pępowo Hooligans zobaczył żółtą kartkę i lider  wykorzystał grę w przewadze. Po bramce Mateusza Wachowiaka Marbud Team prowadził 1 : 0. W drugiej połowie sytuacja powtórzyła się. Pępowo Hooligans znów grało w osłabieniu i Mateusz Wachowiak po raz drugi pokonał Kacpra Przybylskiego. W końcówce bramkę kontaktową z rzutu karnego zdobył Piotr Kozłowski. Marbud Team wygrał 2 : 1 i przybliżył się do mistrzostwa.
 W sobotę (7. stycznia) rozegrana zostanie 7. kolejka. Najciekawiej zapowiada się pojedynek Marbud Team – Naleśniki.