Lew po próbie generalnej. Teraz pora na premierę

Lew po próbie generalnej. Teraz pora na premierę - Zdjęcie główne

Niedzielny pojedynek z drużyną z Sulmierzyc (kaliska B-klasa-2.miejsce po rundzie jesiennej) był dla Lwa próbą generalną. Już w niedzielę bowiem pogorzelscy piłkarze powalczą o ligowe punkty w zaległym meczu 13. serii spotkań, kiedy to rywalem będzie Awdaniec Pakosław. W ostatnim sparingu podopieczni Jerzego Andrzejewskiego zwyciężyli, choć do przerwy niewiele na to wskazywało. – Pierwszą połowę przespaliśmy, przegrywając 0:2. W drugiej gra wyglądała już znacznie lepiej. Momentami naprawdę prezentowaliśmy bardzo fajną piłkę, co zaowocowało zdobyciem trzech goli, choć okazji było jeszcze więcej – informuje prezes klubu, Wojciech Zygner.

Sulimirczyk Sulmierzyce – Lew Pogorzela 2:3

Bramki dla Lwa: K. Kędziora, Dorczyk, Ciesiak

Lew Pogorzela: Krzyżaniak – Mazurek, Minta, K. Kędziora, Konieczny, Krystkowiak, Łopaczyk, Dorczyk, Kowalewski, Przybyszewski, Stachowiak na zamiany wchodzili: Ptak, Ciesiak, Szczepaniak