Korona rozbita przez Jarotę

Korona rozbita przez Jarotę - Zdjęcie główne

Wysoką przegraną zakończył się piątkowy sparing Korony Piaski z Jarotą Jarocin. Trzecioligowiec wygrał aż 6 : 0.

Do przerwy kibice pojedynku w Jarocinie zobaczyli dwie bramki. Jarota prowadził 2 : 0. Jeden z goli dla gospodarzy zdobył zawodnik Korony Piaski Dariusz Naskrent. W tej części gry najlepszą okazję do zdobycia gola dla Korony miał Jakub Rerak. Były zawodnik Polonii Leszno był bliski przelobowania bramkarza Jaroty. Po zmianie stron gospodarze zdobyli jeszcze cztery gole i zasłużenie wygrali 6 : 0. - Pierwsza połowa nie była zła w naszym wykonaniu. Przegrywaliśmy różnicą dwóch goli, ale mieliśmy też swoje sytuacje. Gospodarze częściej byli w posiadaniu piłki i mieli więcej z gry. W drugiej połowie wszystko się posypało. Mieliśmy duże problemy z dłuższym utrzymaniem się przy piłce, ale z takim przeciwnikiem trudno o to - podsumował trener Korony Piaski Michał Roszak. W kolejnym tygodniu przygotowań Korona zagra ostatnie dwa sparingi. Formę zespołu Michała Roszaka sprawdzą Sparta Miejska Górka i Pinsel-Peter Krobianka Krobia.

Jarota Jarocin - Korona Piaski 6 : 0 (2 : 0)
Korona: Michałowicz – Tomaszewski, Cubal, Gendera, D. Naskrent,, H. Szymczak, Rerak, Nowak, Sarbinowski, Derwich, Smoła oraz Jankowiak, P. Skrzypczak, J. Naskrent, Berchert, Frąckowiak i Wyrzykiewicz