reklama

Korona Piaski zgłasza do rozgrywek drużynę rezerw

Opublikowano:
Autor:

Korona Piaski zgłasza do rozgrywek drużynę rezerw - Zdjęcie główne
reklama
Udostępnij na:
Facebook
SportW sezonie 2022/2023 Koronę Piaski będą reprezentować dwie drużyny seniorskie. W środę odbył się pierwszy trening zespołu rezerw czwartoligowca.
reklama

O powołaniu drużyny rezerw Korony Piaski mówiło się od jakiegoś już czasu.

Zainteresowanie grą w w drugiej drużynie byłych zawodników Korony Piaski i nie tylko jest duże – mówi trener Korony Piaski Michał Roszak.

Powstanie zespołu rezerw w dużej mierze podyktowane też jest faktem, że kilku zawodników Korony Piaski kończy wiek juniora młodszego i właśnie w drugiej drużynie będą mogli kontynuować przygodę z piłką. W środę odbył się pierwszy trening drużyny rezerw. Pojawiło się na nim piętnastu zawodników.

Przygotowania do sezonu 2022/2023 rezerwy Korony Piaski rozpoczną 1 sierpnia. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo