Komplet Korony

Komplet Korony - Zdjęcie główne

Nie mylą się w bieżącym sezonie piłkarze Korony Piaski. W sobotę drużyna Michala Roszaka zdobyła drugi komplet punktów. Promień Krzywiń - Korona Piaski 0 : 4.

Goście marsz po zwycięstwo w Krzywiniu rozpoczęli w 21. minucie. Gola zdobył Tobiasz Szymczak. Osiem minut później prowadzenie Korony podwyższył Jakub Rerak. Po zmianie stron przyjezdni zdobyli kolejne dwie bramki. Wysokie prowadzenie pozwoliło Michałowi Roszakowi przeprowadzić aż sześć zmian. - Początek mieliśmy trochę nerwowy. Gospodarze próbowali długimi piłkami nas zaskoczyć. Niepotrzebnie daliśmy im kilka stałych fragmentów gry w okolicy naszego pola karnego. Wynik dobrze się dla nas układał, więc zrobiłem sześć zmian. Chłopacy mogli odpocząć przed meczem z Rawią Rawicz - podsumował trener Korony.

Zespół z Piasków, podobnie jak Rawia Rawicz, ma na swoim koncie komplet punktów. Już w najbliższą środę rozegrane zostanie zaległe spotkanie pomiędzy tymi właśnie zespołami. Jeśli zespół Michała Roszaka wygra lub uzyska remis awansuje na miejsce w tabeli drugiej grupy piątej ligi.

Promień Krzywiń – Korona Piaski 0 : 4 (0 : 2)
0 : 1 – Tobiasz Szymczak (21’)
0 : 2 – Jakub Rerak (29’)
0 : 3 – Piotr Sarbinowski (53’)
0 : 4 – Jakub Rerak – z rzutu karnego (71’)
Korona: Michałowicz – Tomaszewski, Gendera (80’ Jankowiak), Cubal, Wojtyczka (65’ D. Naskrent), T. Szymczak (68’ H. Szymczak), Rerak (84’ Berchert), Smoła, Nowak (82’ Malicki), Fabich (60’ P. Skrzypczak), Sarbinowski