Pięć dni trwała rywalizacja w pierwszym Pucharze Polski U-13 i U-15 w boksie. W zawodach rozgrywanych w Ciechocinku w ringu wystąpiło 270 zawodników i zawodniczek.
Złoto w Ciechocinku wywalczyła Maria Gorzelanna, która w finale pokonała reprezentantkę gospodarzy Julię Jaskrowską. Dla wychowanki klubu z Gostynia to kolejny sukces w bieżącym roku. Zawodniczka Sportów Walki Gostyń wywalczyła w 2022 roku brązowy medal Mistrzostw Europy Młodziczek.
Srebrny medal Pucharu Polski zdobył Oskar Mańka, który w finale uległ Filipowi Bochenkowi z Akademii Bokserskiej Libiąż. W 2022 rok młody zawodnik SWG wywalczył złoto Mistrzostw Polski Młodzików.
Komentarze (0)