W dniach 2 -5 czerwca w Racocie odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w skokach przez przeszkody. W zawodach wzięli udział Weronika Banaszak i Jan Dąbrowski z Klubu Jeździeckiego Stajnia Dąbrowscy. Dla debiutantów mistrzostwa okazały się dużym wyzwaniem. Po dwóch półfinałach w kategorii Juniorów Weronika Banaszak na koniu Suprise zakwalifikowała się do finału z 19 miejsca. Jednak ten okazał się zbyt wymagający dla tej jeszcze mało doświadczonej pary. W kategorii Juniorów Jan Dąbrowski na koniu Karrys L po dwóch półfinałach zajmował 21 miejsce. Po niezłym przejeździe, choć z 12 punktami karnymi, awansował na 17 pozycję.
- Pierwszy turniej mistrzowski dla naszych młodych zawodników był bardzo wymagający, ale przede wszystkim uczący pokory. Pokazał, że jeszcze dużo pracy przed nami – podsumował występ Mieszko Dąbrowski z KJ Stajnia Dąbrowscy.
Komentarze (0)