Karciane mistrzostwa

Karciane mistrzostwa - Zdjęcie główne

Gminny Ośrodek Kultury był gospodarzem III Mistrzostw Gminy Piaski Kopa Sportowego. W zawodach wystartowało ponad 80 zawodników z terenu województwa wielkopolskiego. Mistrzostwa rozegrane zostały w systemie 5-rundowym, po 32 rozdania każda. Po trwających ponad 6 godzin sportowych zmaganiach wyłoniono zwycięzców zawodów. Mistrzem Gminy Piaski na rok 2011 został Mirosław Konstanty z Gostynia. Miejsce drugie zajął Dionizy Talaga z Piasków, natomiast trzecie Tadeusz Suchodolski z Borku. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc, oprócz nagród rzeczowych oraz dyplomów otrzymali również puchary ufundowane przez powiatowego radnego Krzysztofa Deutscha. (luke)