Kania w kratkę

Kania w kratkę - Zdjęcie główne

Po wygranej z Polonią Leszno Kania Gostyń doznała porażki w spotkaniu sparingowym. W meczu przed własną publicznością gostyński zespół uległ Sparcie Oborniki 0 : 2.

Ósmy zespół czwartej ligi północnej minionego sezonu okazał się bardzo wymagającym rywalem. Goście z Obornik zdominowali dzisiejsze spotkanie. Kania która była gospodarzem pojedynku z trudem stwarzała zagrożenie pod bramką przeciwnika. Pierwszy groźny strzał gospodarze zanotowali w końcówce pierwszej połowy. Z rzutu wolnego bramkarza Sparty próbował zaskoczyć Przemysław Wichłacz. Sparta po pierwszej połowie prowadziła 0 : 2 i takim wynikiem zakończył się dzisiejszy pojedynek. - Zmierzyliśmy się dzisiaj z doświadczonym zespołem, który w tym zestawieniu gra już dłuższy czas  - powiedział po meczu trener Kani Gostyń Piotr Łuczak. Więcej na temat tego spotkania we wtorkowym wydaniu Życia Gostynia.

Kania Gostyń - Sparta Oborniki 0 : 2 (0 : 2)
0 : 1 - (13')
0 : 2 - (42')
Kania: Szuba - Ptaszyński, Muszyński, Krzyżostaniak, Sz. Olejniczak, Nyczka, Wichłacz, Wachowski, Danielczak, M. Olejniczak, Gendera oraz Wujczak, Przybylski, Karolczak i Feichuk