Kania Polcopper Gostyń w czwartej lidze (galeria)

Kania Polcopper Gostyń w czwartej lidze (galeria) - Zdjęcie główne

Kania Polcopper Gostyń awansowała do czwartej ligi południowej. W decydującym o awansie meczu zespół Krzysztofa Michalskiego pokonał Rawię Rawicz 3 : 1.

Do przerwy Kania Polcopper prowadziła 2 : 1.W 18. minucie rzut karny po faulu na Krzysztofie Strugale wykorzystał Maciej Bujak. Gospodarze wyrównali cztery minuty później. Na prowadzenie Kania Polcopper wyszła po kapitalnym uderzeniu Roberta Przewoźnego z rzutu wolnego. W pierwszej minucie po przerwie wynik na 3 : 1 dla Kani Polcopper ustalił Krzysztof Strugała. - Potrafimy grać w piłkę i udowodniliśmy to wszystkim niedowiarkom. Przed sezonem wiele osób mówiło, że z tym składem nie ugram czwartej ligi - stwierdził po meczu trener Kani Polcopper Gostyń Krzysztof Michalski. (Mar)

Rawia Rawicz – Kania Polcopper Gostyń 1 : 3 (1 : 2)

0 : 1 – Maciej Bujak – z rzutu karnego (18')

1 : 1 – Dorian Nawrot (22')

1 : 2 – Robert Przewoźny (40')

1 : 3 – Krzysztof Strugała (46')

Rawia Rawicz: Karol Danek - Karol Dutkowski (74' Filip Kędzia), Piotr Wawrzyniak, Michał Rejek (70' Tomasz Leciejewski), Dorian Nawrot (90' Igor Kal), Stanisław Kołeczko, Adrian Nawrot, Patryk Musiałowski, Bartosz Materkowski, Mariusz Molka (66' Hubert Gill), Tomasz Skrzypczak

Kania Polcopper Gostyń: Mariusz Molka - Mateusz Tomczak, Damian Krzyżostaniak, Adrian Muszyński, Adam Danielczyk, Maciej Bujak (66' Mateusz Mucha), Bartosz Wabiński, Przemysław Pawlaczyk, Jakub Chwaliszewski (88' Damian Wujczak), Krzysztof Strugała (71' Dominik Baziór), Robert Przewoźny (84' Łukasz Hajduk)