Kaczmarek strzela, Dąbroczanka wygrywa

Kaczmarek strzela, Dąbroczanka wygrywa - Zdjęcie główne

Dąbroczanka zdobyła kolejny komplet punktów tej wiosny. Po wygranej ze Zrywem Dąbie wyższość drużyny Michała Roszaka musiała uznać w Koninie tamtejsza Sparta. Dla piłkarzy z Pępowa pojedynek ze Spartą Konin miał bardzo duże znaczenie, gdyż sobotni rywal podobnie jak Dąbroczanka walczy o utrzymanie w czwartej lidze południowej. Dla gości pojedynek w Koninie nie mógł lepiej się ułożyć, gdyż już w 3. minucie gola zdobył Marcin Kaczmarek. Przypomnijmy, że w poprzednim meczu ten piłkarz zdobył aż trzy bramki. - Marcin bardzo poprawił skuteczność, bo wcześniej też potrafił dochodzić do sytuacji bramkowych, jednak tym akcjom brakowało skuteczności - powiedział trener Dąbroczanki Pępowo, Michał Roszak. Dąbroczanka pokonała Spartę Konin 2 : 0, a wynik pojedynku w drugiej połowie ustalił Adrian Nawrot.(HaS)

Sparta Konin - Dąbroczanka Pępowo 0 : 2 (0 : 1)

0 : 1 - Marcin Kaczmarek (3')
0 : 2 - Adrian Nawrot (60')
Dąbroczanka Pępowo: H. Roszak - Brink, Mar. Roszak, Cieplik, Piosik, Nawrot (60' Biernat), Kycia, Matyla (75' Mar. Gubański), Chorała, Kaczmarek (88' Szpurka, Borowczyk (85' Mat. Gubański)