Reklama

Jaroński obroni pas GSW?

Opublikowano: śr, 11 gru 2019 19:40
Autor:

Jaroński obroni pas GSW? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport

W sobotę o godz. 18.30 w hali SP 2 w Gostyniu rozpocznie się 17 Gala Sportów Walki. W pierwszej części kibice obejrzą mecz bokserski Sporty Walki Gostyń – Reszta Polski.  Następnie arena walk będzie należeć do specjalistów od K1 i MMA. W walce wieczoru o pas GSW powalczą Sebastian Jaroński z Bartłomiejem Gładkowiczem.
    W pojedynku bokserskim w składzie SWG kibice zobaczą: Zofię Stachowiak, Karola Łapawę, Mikołaja Mańkę, Krystiana Barskiego, Patryka Tomczaka. Przed meczem SWG - Reszta Polski zaprezentują się Oskar Mańka i Kinga Krówka. W K1 powalczą Tobiasz Żalik, Marcin Kaczmarek. Walka wieczoru rozgrywana będzie w formule MMA. W 17 Gali Sportów Walki pasa będzie bronił Sebastian Jaroński, którego specjalnie nie trzeba przedstawiać, bo w Gostyniu stoczył już kilka walk. Pojedynki z udziałem tego zawodnika dostarczały kibicom wiele emocji. – Treningi przebiegały zgodnie z planem. Poprawiłem kilka elementów, ale wszystko wyjdzie w walce. Przygotowywałem się przez dwa miesiące i myślę, że będzie dobrze. Teraz pozostało mi tylko zrobić wagę i w sobotę będzie wojna. Do Gostynia przyjedzie ponad stu moich kibiców, więc będę mógł liczyć na głośny doping – powiedział kilka dni przed walką Sebastian Jaroński. Przeciwnikiem obrońcy pasa GSW będzie Bartłomiej Gładkowicz. Zawodnik XYZ Fight Academy Bydgoszcz/Artnox Fight Sport ma za sobą pięć zawodowych walk i wszystkie z nich wygrał. W sobotę Gładkowicz stanie przed szansą zdobycia pierwszego trofeum. – Do walki przygotowywałem się cztery miesiące. W tym czasie miałem okazję trenować w Szwecji z Alexandrem Gustafssonem (UFC), a we Wrocławiu „praliśmy się” z Michałem Michalskim, który wygrał ostatnio walkę na KSW. Tak dobrze przygotowany jeszcze nie byłem nigdy. Jestem w sztosie. Będzie ogień na walce. W sobotę będę miał przed sobą twardego zawodnika. Sebastian nigdy nie odpuszcza. Jest charakterny. Mam podobne podejście do walki, więc każdy będzie chciał wygrać za wszelką cenę. Zapowiada się ciekawa bitka. Liczę, że damy dobry pokaz MMA i zaprezentujemy poziom godny walki o pas. Chciałbym, aby każdy, kto będzie na GSW, pamiętał nasz pojedynek przez miesiąc, a nawet dwa – powiedział Bartłomiej Gładkowicz. Zawodnika z Bydgoszczy będzie wspierać grupa ponad czterdziestu kibiców.

O godz. 18.00 w piątek w GOK Hutnik odbędzie oficjalne ważenie. Bezpośrednio przed walką będą do kupienia ostatnie bilety. 

Galeria z GSW 16 TUTAJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE