Gospodarze nie mieli litości dla Piasta Poniec

Autor: | Zdjęcie: archiwum Życie Gostynia

Gospodarze nie mieli litości dla Piasta Poniec - Zdjęcie główne

foto archiwum Życie Gostynia

SportNapastnik Piasta Poniec Szymon Kędziora pierwszy w meczu z Astrą zdobył gola, ale gospodarze szybko pokazali, kto rządzi na boisku w Krotoszynie. Astra pokonała Piasta Poniec 8 : 1.

Wyjazdowy mecz z Astrą Krotoszyn zaczął się obiecująco dla ekipy Tomasza Rybarczyka. W 9. minucie goście objęli prowadzenie po strzale Szymona Kędziory. Gospodarze nie potrzebowali dużo czasu, by odwrócić losy spotkania. Po chwili do remisu doprowadził Adam Staszewski, a w 12. minucie Mateusz Mizerny wyprowadził swój zespół na sprowadzenie. Pierwsza część meczu zakończyła się wynikiem 3 : 1.

W drugiej połowie goście z Ponieca nie mieli już nic do powiedzenia. Kamil Skiba jeszcze pięć razy wyciągał piłkę z siatki. Piast przegrał z Astrą Krotoszyn 1 : 8 i tym samym wyrównał swój niechlubny rekord. We Wrześniu zespół Tomasza Rybarczyka uległ Zawiszy Łęka Opatowska w takich samych rozmiarach.

Po 15. kolejce Piast Poniec zajmuje ostatnie miejsce w tabeli trzeciej grupy piątej ligi.

Astra Krotoszyn – Piast Poniec 8 : 1 (3 : 1)
0 : 1 – Szymon Kędziora (9’)
1 : 1 – Adam Staszewski (10’)
2 : 1 – Mateusz Mizerny (12’)
3 : 1 – Adam Staszewski (22’)
4 : 1 – Jeremiasz Sumiński (49’)
5 : 1 - Adam Staszewski (73’)
6 : 1 – Adam Staszewski (74’)