Dziewiętnaście goli w meczach zespołów okręgówki [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja:

Sport Jedenaście goli padło w ostatnim meczu kontrolnym Sokoła Chwałkowo. Po pierwszej połowie zapowiadało się na przegraną z Zawiszą Dolsk. Po zmianie stron piłkarze Sławomira Gintowta włączyli „piąty bieg”.

Po pierwszych czterdziestu pięciu minutach Zawisza prowadził już 4 : 1. Sokół, który w meczach z PKS-em Racot i Pinsel-Peter Krobianką Krobia pokazał się z dobrej strony, rzucił się w drugiej połowie do odrabiania strat. Udało się. Sokół Chwałkowo wygrał 6 : 5. Była to jedyne zwycięstwo naszego zespołu przygotowującego się do rundy wiosennej w klasie okręgowej. Czwarty sparing rozegrała Wisła Borek Wielkopolski. W sobotę drużyna Tomasza Gawrońskiego miała trudnego przeciwnika, Pinsel-Peter Krobiankę Krobia. Trener Wisły nie mógł skorzystać z wszystkich zawodników z podstawowego składu, dlatego porażka 1 : 5 nie jest wielkim zaskoczeniem. Piast Poniec przegrał z UKS Śrem 0 : 2.

Zawisza Dolsk – Sokół Chwałkowo 5 : 6
Bramki dla Sokoła: Szymon Kędziora (4), Mateusz Kłakulak, Jakub Kubiak
Sokół: J. Naskrent – Bartkowiak, K. Kędziora, D. Naskrent, Kamiński, K. Kmiecik, Rejek, Moryson, M. Kmiecik, Sz. Kędziora, Kłakulak oraz Adamek, Pośpiech, Kubiak

Pinsel-Peter Krobianka Krobia – Wisła Borek Wielkopolski 5 : 1
Bramka dla Wisły: Bartosz Walkowiak
Wisła: Wendzonka – Stachowiak, Błaszczyk , Juskowiak, Andrzejczak, Majchrzak, Konieczny, Grzemski K. Bruder, Walkowiak i Andrzejewski oraz Hądzlik, Woźniak, Baran, Szymczak, Szkudlarek

Piast Poniec – UKS Śrem 0 : 2
Piast: Banaszak – Sz. Hajduk, Klimasz, Siniecki, Rodewald, Dorociak, Ł. Hajduk, Matecki, Andrzejak, Bolewicz oraz Ramota, Cheba