Dąbroczanka z Niedźwiedziem w składzie

Dąbroczanka z Niedźwiedziem w składzie - Zdjęcie główne

Dąbroczanka Pępowo przegrała w kolejnym sparingu przed rundą wiosenną. W Ostrowie uległa tamtejszej Ostrovi 0 : 2. Drużyna Michała Roszaka straciła bramki w drugiej połowie spotkania.

Był to już czwarty mecz kontrolny Dąbroczanki w okresie przygotowawczym. We wcześniejszych odniosła jedną wygraną (z Wisłą Borek Wielkopolski) i poniosła dwie porażki (ze Stalą Pleszew i Pogonią Nowe Skalmierzyce). W Ostrowie gospodarze swoją wyższość udokumentowali w drugiej połowie. Po golach Kamila Kucharskiego i Tomasza Kempińskiego, w ostatniej minucie meczu, wygrali 2 : 0.

W drużynie prowadzonej przez Michała Roszaka zagrał Kamil Niedźwiedź. Był to jego pierwszy sparing z Dąbroczanką w okresie przygotowawczym. Czy ten zawodnik będzie dalej bronił barw Dąbroczanki powinno się wyjaśnić w najbliższym tygodniu.

Ostrovia 1909 – Dąbroczanka Pępowo 2:0 (0:0)
1:0 - Kamil Kucharski (57’)
2:0 - Tomasz Kempiński (90’)
Dąbroczanka: H. Roszak - Ptak, K. Kędziora, A. Piosik, Kaczmarek, Krajka, Szpurka, E. Moryson, Niedźwiedź, Ratajczak, Borowczyk oraz P. Moryson, Sz. Kędziora, Chudy, Kutzmann, Dembski