Czy Kani Gostyń należał się rzut karny w meczu z Polonią? [FILM]

Opublikowano: ndz, 17 paź 2021 20:25
Autor: | Zdjęcie: Sławomir Hajduk

Czy Kani Gostyń należał się rzut karny w meczu z Polonią? [FILM] - Zdjęcie główne

Kania Gostyń - Polonia Leszno 0 : 1 | foto Sławomir Hajduk

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Sport Kania Gostyń nie zdobyła punktów w derbach okręgu leszczyńskiego z Polonią Leszno. Goście wygrali 1 : 0 po golu Damiana Nowaka w 79. minucie. W pierwszej połowie doszło do kontrowersyjnej sytuacji w polu karnym Polonii.

W 9. kolejce o mistrzostwo trzeciej grupy piątej ligi Kania Gostyń podejmowała wicelidera. Gospodarze mogli to spotkanie wygrać, ale nie wykorzystali swoich sytuacji w pierwszej połowie. W pojedynku Kani z Polonią nie obyło się kontrowersji. W pierwszej części meczu, przy stanie 0 : 0, strzelający na bramkę Damian Krzyżostaniak był przytrzymywany w polu karnym przez zawodnika Polonii, Łukasza Bugzela. Czy gospodarzom należał się w tej sytuacji rzut karny? Każdy może ocenić tę sytuację sam.