Błysk napastnika Krobianki Krobia w pierwszym sparingu [ZDJĘCIA]

Sport Pinsel-Peter Krobianka Krobia rozegrała w piątek pierwszy sparing w letnim okresie przygotowawczym. Drużyna Wojciecha Bzdęgi pokonała Promienia Krzywiń 4 : 1. Formą strzelecką błysnął Mateusz Wachowiak. Trenera Krobianki może martwić uraz Tomasza Wiśniewskiego.

W letnim okresie przygotowawczym Pinsel-Peter Krobianka Krobia ma zaplanowanych pięć sparingów. Pierwszy z nich rozegrała w piątek w Krzywiniu. Goście wygrali 4 : 1. Od początku meczu to piłkarze Pinsel-Peter Krobianki Krobia prowadzili grę, ale w pierwszej połowie gola zdobył Promień. Goście przed długi czas mieli problem z wykreowaniem sobie sytuacji bramkowych. Dopiero w drugiej połowie zaczęło pojawiać się więcej okazji, po których padły gole. Formą strzelecką błysnął Mateusz Wachowiak, który zdobył trzy gole. Napastnikowi Krobianki można w zasadzie zaliczyć cztery trafienia, bo po jego strzale piłka odbiła się jeszcze od zawodnika Promienia i po rykoszecie wpadła do bramki.

W meczu wystąpiło kilku zawodników, którzy mają wzmocnić zespół z Krobi. Pechowo mecz  zakończył się dla Tomasza Wiśniewskiego, który z urazem głowy został odwieziony do szpitala, gdzie założono mu osiem szwów. Ponadto zagrali Edwin Marchewka (Rawia Rawicz), Maciej Wachowiak (Piast Kobylin), Nataniel Kozibura (Polonia Leszno), Kamil Stróżyński (Kania Gostyń).

Kolejny sparing Krobianka zagra 23 lipca z LKS Błysk Kuźniczysko.

Więcej o ruchach kadrowych w Pinsel-Peter Krobiance Krobia przeczytasz TUTAJ.

Promień Krzywiń – Pinsel-Peter Krobianka Krobia 1 : 4 (1 : 0)
Bramki dla Krobianki: Mateusz Wachowiak (3), samobójcza
Pinsel-Peter Krobianka Krobia: Klupś – Kozibiura, Szumny, Mikołajczak, Maciej Wachowiak, Glapiak, Marchewka, Hajduk, Joachim Knapp, Naskręt, Wachowiak oraz Stróżyński, Szpurka, Kubacki, Masełkowski, Wiśniewski, Bzdęga