AWANS stał się faktem

AWANS stał się faktem  - Zdjęcie główne

Zespół z Pudliszek wybrał się do Święciechowy z awansem w kieszeni. Wszystko dlatego, że dzień wcześniej punkty stracił Awdaniec Pakosław.

Grający trener Zjednoczonych wraz ze swoimi piłkarzami ma jednak zamiar pożegnać tę ligę z klasą. Dlatego, kiedy w niedzielę do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis w szatni gości zawrzało. Po przerwie wszystko wróciło na odpowiednie tory. Strzelanie rozpoczął Maciej Józefiak, do tego doszły dwa trafienia samobójcze oraz gol Dawida Pospiecha. Gospodarze odpowiedzieli tylko raz, więc skończyło się triumfem ekipy z Pudliszek aż 5:1.

Kormoran Święciechowa – KA4 Zjednoczeni Pudliszki 1:5 (0:0)

0:1 Józefiak (50’)

0:2 Józefiak (52’)

0:3 sam. (60’)

0:4 Pospiech (76’)