Astra była bliska pokonania Krobianki

Astra była bliska pokonania Krobianki - Zdjęcie główne

W czwartek, a nie jak planowano w piątek, Pinsel-Peter Krobianka Krobia rozegrała sparing z Astrą Krotoszyn. Goście okazali się wymagającym przeciwnikiem. Po skutecznej końcówce pojedynku Pinsel-Peter Krobianka wygrała 3 : 2.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1 : 1. Goście wykorzystali błąd Jakuba Pospiecha. Na odpowiedź drużyny Dariusza Wiśniewicza nie trzeba było długo czekać. Dwie minuty później do remisu doprowadził Marcin Masełkowski. Na drugą połowę trener gospodarzy wprowadził prawie całą nową jedenastkę. Krobianka miała duże problemy z dojściem do pozycji strzeleckich. Dopiero w końcówce spotkania gospodarze pokazali coś więcej w ofensywie i zdobyli dwa gole. – Pierwsza połowa była atrakcyjna do oglądania. Gra z jednej i drugiej strony mogła się podobać. Tempo gry było wysokie, Dochodziliśmy do sytuacji bramkowych, jednak brakowało precyzji w uderzeniach. W drugiej części spotkania wymieniłem prawie całą jedenastkę. Gra nam trochę siadła. Straciliśmy kolejnego gola, na którego dobrze zareagowaliśmy. Astra nam się postawiła. Dobrze wyglądała piłkarsko. Wiedziałem, że jest to dobry zespół, dlatego chciałem z Krotoszynem zagrać – powiedział po meczu trener Pinsel-Peter Krobianki Krobia.

Pinsel- Peter Krobianka Krobia – Astra Krotoszyn 3 : 2 (1 : 1)
0 : 1 – (23’)
1 : 1 – Marcin Masełkowski (25’)
1 : 2 – (65’)
2 : 2 – Jakub Szymanowski (83’)
3 : 2 – Mateusz Górkowski (86’)
Pinsel-Peter Krobianka: Dembski – Górkowski, Pospiech, Szumny, Kokot, Sarbinowski, Tonkiewicz, Chwaliszewski, M. Urbański, Joachim Knapp, Masełkowski oraz Porzucek, Gembiak, Brodziak, Łuczak, Jędrzej Knapp, Szpurka, Kędziora, Szymanowski, Kubacki