Reklama

PZU dobre na wszystko. Gostyński oddział zaprasza

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Materiały partnera

PZU dobre na wszystko. Gostyński oddział zaprasza - Zdjęcie główne

Gostyński oddział PZU zaprasza | foto Materiały partnera

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane Nie zawsze wiemy, jak zabezpieczyć siebie i najbliższych na wypadek trudnych sytuacji, które mogą zdarzyć się każdemu z nas. Zwykle pamiętamy o ubezpieczeniu samochodu, domu, a zapominamy o tym, co najcenniejsze - życiu i zdrowiu. Dlatego zachęcamy do spotkania z przedstawicielami PZU i rozmowy z zespołem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. W gostyńskim oddziale PZU rozwiążesz wiele swoich problemów.

Zapraszamy do oddziału PZU w Gostyniu przy ul. Rynek 12. Jesteśmy tu po to, aby pomagać wszystkim, którzy chcą chronić siebie, swoją rodzinę i majątek. Służymy radą i podpowiedzią. Nasz oddział mieści się w centrum miasta, przy pięknie zrewitalizowanym rynku. Dostępny jest dla klientów od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00. W pobliżu zlokalizowane jest targowisko miejskie, które we wtorki i piątki cieszy się dużą popularnością. Przy okazji można odwiedzić nasz oddział. Klienci mogą liczyć na pomoc nie tylko w wyborze ubezpieczenia, które najbardziej odpowiada ich potrzebom. Jesteśmy do dyspozycji także w zakresie obsługi ubezpieczenia, które klient posiada (np. przy zgłoszeniu szkody).

 

Indywidualne ubezpieczenie na życie

Pomożemy zadbać o bezpieczeństwo Twoje i Twoich najbliższych. Mamy w ofercie bardzo często wybieraną przez klientów i wygodną opcję, kompleksowego ubezpieczenia całej rodziny. W ramach jednej polisy można ubezpieczyć siebie, małżonka lub partnera życiowego oraz dzieci. Ubezpieczenia indywidualne dają możliwość szerokiej ochrony i obejmują finansowe wsparcie nie tylko w przypadku śmierci. To także pomoc finansowa w sytuacjach takich jak m.in. leczenie w szpitalu, operacje chirurgiczne, wystąpienie ciężkiej choroby (np. nowotworu), utrata sprawności w codziennym życiu (np. brak możliwości schylania się, siedzenia czy chodzenia po schodach) - aż po organizację wyjazdu na leczenie za granicą i pokrycie jego kosztów.

 

Ubezpieczenia dopasowane do potrzeb

Zakres każdego z ubezpieczeń jest tak przygotowany, by chronił od tych przypadków i chorób, które zdarzają się najczęściej i wywołują w nas największe obawy. Dlatego m.in. obejmują one możliwość wielokrotnej wypłaty świadczenia, najszerszą w Polsce listę dziecięcych ciężkich chorób, czy dodatkowe wsparcie w razie hospitalizacji w wyniku nowotworu. Po pobycie w szpitalu klienci mogą również otrzymać Kartę apteczną, która pozwala na odbiór dowolnych produktów w aptece (leki, suplementy, kosmetyki itd.) o wartości od 100 do 1000 zł, w zależności od ustalonego limitu karty. Wszystko po to, aby lepiej wspierać ubezpieczonych i ich rodziny w trudnych sytuacjach życiowych.

 

Ubezpieczenie domu i mieszkania

Kolejną propozycją, na którą chcemy zwrócić uwagę jest możliwość kompleksowego ubezpieczenia mieszkania lub domu. Polisa sprawdzi się w przypadku takich zdarzeń jak powódź, zalanie, pożar, huragan, upadek drzewa, czy uderzenie pojazdu w nasz dom lub ogrodzenie. Wypłacimy również odszkodowanie, jeśli do domu klienta włamią się złodzieje lub wandale zniszczą elewację. W przypadku wariantu Od Wszystkich Ryzyk ochrona ubezpieczeniowa obejmuje szeroki katalog różnych zdarzeń - od m.in. zniszczenia ocieplenia budynku przez dzikie zwierzę, aż po sytuacje, gdy senior lub dziecko, które nie ukończyło 13 lat, padną ofiarą oszusta wyłudzającego pieniądze i kosztowności metodą na wnuczka, czy policjanta.

Polisa PZU DOM to także pomoc w razie awarii w mieszkaniu, takich jak pęknięta rura, zepsuty zamek w drzwiach czy zwarcie instalacji elektrycznej. Dzięki ubezpieczeniu Pomoc w Domu nie trzeba już martwić się o fachowca, który szybko naprawi awarię. PZU może zorganizować i opłacić między innymi hydraulika, ślusarza, czy elektryka, a także informatyka - co szczególnie cenne w dobie zdalnej nauki i pracy.

Zakres polisy PZU DOM warto rozszerzyć o dodatki takie jak ubezpieczenie OC w życiu prywatnym. To ochrona na wypadek szkód wyrządzonych przez ubezpieczonego lub jego dzieci - choćby podczas jazdy hulajnogą elektryczną czy rowerem. Dodatkowo, jeśli dziecko (które nie skończyło 13 lat) w momencie wyrządzenia szkody było pod opieką ubezpieczonego, nie będziemy sprawdzać, czy ta opieka była wystarczająca, czy nie. Poszkodowany otrzyma od nas odszkodowanie - nawet 10 000 zł.

 

Ubezpieczenie zakupów?

Tak! Jest też propozycja dla osób, które robią zakupy w internecie - ubezpieczenie ochrony prawnej sprawdzi się w sytuacji, gdy sprzedawca zwleka z wysyłką zamówionego towaru lub nie wszystkie zakupione przedmioty zostały dostarczone, a sklep internetowy nie chce nam zwrócić pieniędzy. W takim wypadku można liczyć na pomoc prawnika PZU, który poradzi jak odzyskać pieniądze, czy jak napisać reklamację. Ciekawą opcją jest też ubezpieczenie ochrony prawnej wraz z Alertami BIK. Dzięki tej usłudze ubezpieczony otrzyma powiadomienie SMS-em i mailem, gdy ktoś będzie próbował wyłudzić na jego dane pożyczkę lub kredyt.

 

Ubezpieczenia pojazdów

Mamy też propozycje ubezpieczeń komunikacyjnych, na które warto zwrócić uwagę. Klient, który w PZU zawarł OC, może liczyć na szereg korzyści. Dzięki ubezpieczeniu nie musi płacić za skutki kolizji lub wypadku, które spowoduje. Odszkodowanie pokryje nie tylko koszty naprawy pojazdów lub innego mienia uszkodzonego w wypadku, ale także koszty leczenia poszkodowanych osób. Razem z OC otrzyma także usługę bezpośredniej likwidacji szkody, z której może skorzystać, gdy ktoś uszkodzi jego samochód. Załatwimy za niego formalności z innym ubezpieczycielem i wypłacimy odszkodowanie. Pokryjemy także koszty m.in. holowania.

Zachęcamy do osobistego kontaktu z nami. Jesteśmy profesjonalnym i kompetentnym zespołem doradców, zawsze gotowych do pomocy. Nasi klienci mogą także liczyć na rozmowę, czy obsługę w formie zdalnej. Możemy także spotkać się w miejscu wybranym przez klienta.

Zapraszamy do Oddziału PZU w Gostyniu przy ul. Rynek 12 i na stronę internetową gostyn.oddzialpzu.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE