reklama

Adamczycha rozkwita w drugim sezonie "1670"! Netflix ujawnia pierwsze zdjęcia z planu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Netflix

Adamczycha rozkwita w drugim sezonie "1670"! Netflix ujawnia pierwsze zdjęcia z planu - Zdjęcie główne
Zobacz
galerię
5
zdjęć

Co czeka nas w drugim sezonie "1670"? | foto Netflix

reklama
Udostępnij na:
Facebook
Polska i ŚwiatJak minęło lato we wsi Adamczycha? Netflix właśnie ujawnił pierwsze ujęcia z drugiego sezonu serialu „1670” i uchyla rąbka tajemnicy, jak będzie wyglądać kolejny rozdział historii tej najsłynniejszej XVII-wiecznej wsi w Polsce. Ekipa serialu przekroczyła półmetek zdjęć do nowego sezonu!
reklama

Zdjęcia z planu długo wyczekiwanego drugiego sezonu "1670", serialu Netfliksa, który podbił serca widzów w całej Polsce, wskazują na wyraźną zmianę. Znana z pierwszej odsłony serialu pełna błota i szarości wieś przeistacza się w miejsce skąpane w słońcu. Adamczycha ożywa w letnim klimacie, a pola mienią się złotem.

Czy to przypadek, że od momentu, gdy Andrzej stracił swój majątek, a wieś znalazła się w rękach Jana Pawła, przeżywa ona swój rozkwit?

- Wszyscy pracujący nad serialem poczuliśmy, że ludzie pokochali kierunek, w którym idziemy, więc możemy pójść jeszcze dalej i śmielej. Czujemy przestrzeń, żeby jeszcze zaskoczyć, żeby zrobić nowy sezon jeszcze bardziej epicko, wzruszająco, śmiesznie, jeszcze bardziej "1670"

- opowiada cytowany przez portal KorsoKolbuszowskie.pl Maciej Buchwald, reżyser serialu. I zaznacza, że akcja drugiego sezonu dzieje się latem i jest kontynuacją historii, którą śledziliśmy w pierwszej części, więc wciąż jesteśmy w 1670 roku.

reklama

"1670" - absurdalny humor, który pokochali Polacy 

- Mam wrażenie, że o ile w pierwszym sezonie dopiero zarysowaliśmy ten świat, w drugim znacząco go rozszerzamy i myślę, że to będzie widoczne. Oczywiście Adamczycha i jej główni bohaterowie grają nadal najważniejszą rolę, ale jesteśmy też w nowych miejscach, jest znacznie więcej akcji i pojawiają się też nowe postacie

- zdradza Jakub Rużyłło, pomysłodawca i autor scenariusza.

- Inspiracje malarstwem zimowym zastąpiliśmy letnim – należy więc patrzeć w kierunku Vermeera, Turnera czy Matejki. Mamy jeszcze wiele nowych pomysłów, chcemy rozwijać ten świat i stawiać sobie nadal nowe wyzwania, ale wewnątrz tej formy, którą już stworzyliśmy i którą pokochali widzowie

reklama

- dodaje odpowiedzialny za zdjęcia do serialu Nils Croné.

Serial „1670” zyskał ogromną popularność dzięki swojemu niepowtarzalnemu stylowi i absurdalnemu humorowi, stając się prawdziwym fenomenem wśród widzów. Jego wpływ sięga również poza ekran, o czym świadczy rosnące zainteresowanie Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej, dotychczas znanym głównie na Podkarpaciu. Można tam odnaleźć wiele elementów świata serialu.

Druga seria "1670" na Netfliksie dopiero w 2025 roku 

- Cieszymy się, że słynna na całą Polskę Adamczycha z serialu "1670" Netflix przyciąga nowych odwiedzających do naszego muzeum. Takie obiekty jak Karczma u Żyda, kuźnia Macieja, dwór Jana Pawła - które wpisały się w krajobraz skansenu - są ogromną atrakcją dla największych miłośników serialu

reklama

- mówi Katarzyna Dypa, dyrektor Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej i dodaje:

- Mamy wśród zwiedzających fanów z całej Polski, którzy przyjeżdżają całymi rodzinami albo np. po to, by zrobić sobie sesję ślubną. Oferujemy im oprowadzanie po skansenie uwzględniające lokacje z serialu. To wspaniały przykład, jak rozrywka, kultura i historia wspaniale się łączą na naszych terenach.

Premiera drugiego sezonu serialu "1670" zaplanowana jest na 2025 rok. Produkcja będzie dostępna tylko na platformie Netflix.

 

reklama
WRÓĆ DO ARTYKUŁU
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama