Z prawdziwym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pawła Bednarka (48 lat), cenionego sołtysa wsi Łukaszew w gminie Pogorzela.
Paweł Bednarek odszedł wczoraj, 20 kwietnia po ciężkiej chorobie.
Funkcję sołtysa Łukaszewa pełnił od zaledwie 3 lat ale od zawsze był zaangażowany w sprawy sołectwa i jego mieszkańców, na zawsze pozostając w ich pamięci jako aktywny i życzliwy człowiek.
Uroczystości żałobne odbędą się w najbliższy piątek 23 kwietnia. Msza w kościele pw. Św. Michała Archanioła w Pogorzeli rozpocznie sie o godzinie 13.00, a następnie pogrzeb na cmentarzu parafialnym.
Rodzinie i bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Komentarze (0)